دستگاه های فعال در ورزش باید طبق سیاست وزارت ورزش پیش بروند – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان

دستگاه های فعال در ورزش باید طبق سیاست وزارت ورزش پیش بروند - خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، جلسه کارگروه سیاست گذاری ورزش در راستای اسناد بالادستی و مصوبات شورای عالی ورزش امروز با حضور کیومرث هاشمی درمحل وزارتخانه برگزار شد.

کیومرث هاشمی در این جلسه اظهار داشت: سیاست ما این است که با اجرایی کردن برنامه های بالادستی و مصوبات شورای عالی ورزش بعد از این مدیران کل استانی وقت خود را صرف دو حوزه ورزش و جوانان کنند و دیگر درگیر برخی مسایل همچون تکمیل پروژه های نیمه تمام نباشند.

وی افزود: براساس مصوبات شورای عالی ورزش تا اجرای طرح آمایش سرزمینی هیچ پروژه جدیدی آغاز نخواهد شد. زحمت انجام مصوبات بردوش معاونت ها و ادارات کل خواهد بود و باید چند جلسه در این راستا برگزار کنیم تا بتوانیم بهترین خروجی را بگیریم. باید هم افزایی ها را بیشتر کنیم و گفتمان مان یکی شود.

وزیر ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: تمام دستگاه هایی که کار ورزش و تربیت بدنی را انجام می دهند باید طبق سیاست وزارت ورزش پیش بروند. می بایست با دستگاه ها نشست بگذاریم و مصوبات را به عنوان سیاست به آنها ابلاغ کنیم. هدف اصلی ما این است که از سلیقه ای کار کردن هر دستگاه جلوگیری کنیم و همه دستگاه ها طبق سیاست ما کار را جلو ببرند.

همچنین در این جلسه اسبقیان معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای، کاظمی پور معاون توسعه بانوان و مدیران کل ستادی مربوطه حضور داشتند و هرکدام توضیحاتی را درخصوص راهکارهای مناسب در پیشبرد موضوع جلسه ارایه دادند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دستگاه های فعال در ورزش باید طبق سیاست وزارت ورزش پیش بروند – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دستگاه های فعال در ورزش باید طبق سیاست وزارت ورزش پیش بروند – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.