دیوان اشعار عبدالوهاب شهیدی رونمایی می شود

آیین رونمایی از دیوان اشعار استاد عبدالوهاب شهیدی یکشنبه (30 اردیبهشت ماه) در فرهنگسرای ارسباران برگزار می شود. 

به گزارش آزیلاز، آیین رونمایی از دیوان اشعار استاد عبدالوهاب شهیدی با عنوان «کلیه اشعار به زبان حال خودم» یکشنبه 30 اردیبهشت ماه ساعت 15 در فرهنگسرای ارسباران برگزار می شود. 

در این برنامه خانواده استاد فقید عبدالوهاب شهیدی، میرعلیرضا میرعلینقی، هومن ظریف، سهیلا حسن زاده، ناهید جباری، راستین معتبرزاده و جمعی از هنرمندان و علاقه مندان به موسیقی حضور می یابند و نمایش مستند «شهیدی، عود، آواز» ساخته هومن ظریف از بخش های برنامه خواهد بود.

دیوان اشعار عبدالوهاب شهیدی با عنوان «کلیه اشعار به زبان حال خودم (دفتر اول و دوم)» به کوشش راستین معتبرزاده و ناهید جباری، با ویرایش و نگارش راستین معتبرزاده و با پیش گفتاری از میرعلیرضا میرعلی نقی، در سال 1402 در 619 صفحه توسط انتشارات امید رهاوی به چاپ رسیده است. 

زنده یاد عبدالوهاب شهیدی (زاده 10 آزیلاز 1301 و درگذشته 20 اردیبهشت 1400) موسیقیدان، خواننده، آهنگساز، مدرس آواز و نوازنده عود از شاگردان اسماعیل مهرتاش بود و سابقه همکاری با هنرمندانی همچون جلیل شهناز، فرامرز پایور، علی اصغر بهاری، حسین تهرانی، رحمت الله بدیعی، حسن ناهید و محمد اسماعیلی را در کارنامه هنری اش داشت.

حضور در این برنامه برای عموم علاقه مندان آزاد و رایگان است.

دیوان اشعار عبدالوهاب شهیدی رونمایی می شود

پایان خبر آزیلاز 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دیوان اشعار عبدالوهاب شهیدی رونمایی می شود" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دیوان اشعار عبدالوهاب شهیدی رونمایی می شود"، کلیک کنید.