ذوالنوری: 5 گزینه داوطلب ریاست مجلس می شوند

در جمع خبرنگاران؛

ذوالنوری: 5 گزینه داوطلب ریاست مجلس می شوند

نایب رییس مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر حدود پنج نفر به شکل پراکنده برای ریاست مجلس دوازدهم داوطلب شدند.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری آزیلاز؛  حجت الاسلام مجتبی ذوالنور نایب رییس مجلس در نشست شورای وحدت برای تحول در جمع خبرنگاران گفت: در حال حاضر حدود پنج نفر به شکل پراکنده برای ریاست مجلس دوازدهم داوطلب شدند.

وی افزود: نمیدانم چه اسامی مطرح شده است، اما برخی از جریان ها و تشکل ها به بنده هم پیشنهاد دادند، اما تصمیم قطعی نگرفته ام.

نایب رییس مجلس شورای اسلامی همچنین درپاسخ به سوالی درباره انتقام ایران از رژیم صهیونیستی، تصریح کرد: برخورد جمهوری اسلامی با رژیم صهیونیستی سخت و متنوع است.

ذوالنوری در واکنش به حمله رژیم صهیونیستی به سفارت جمهوری اسلامی ایران در دمشق پایتخت سوریه، اظهارکرد: ایران پاسخ شدید به رژیم صهیونیستی را حق خود می داند ولی کیفیت پاسخ دست جمهوری اسلامی است. رژیم صهیونیستی در وضعیت انزوا قرار گرفته است و به دنبال راه برون رفت از این شرایط است.  

وی ادامه داد: ادامه جنگ غزه نفرت از رژیم صهیونیستی و انزجار ملت ها را بیشتر می کند. رژیم صهیونیستی کمتر از 20 درصد امکانات جبهه مقاومت را از بین برده است.  

نایب رییس مجلس گفت: رژیم صهیونیستی نه راه پس دارد و نه راه پیش برای همین دنبال عرصه جدید می گردد ولی ایران اجازه این عرصه جدید را نخواهد داد.

ذوالنوری در پاسخ به سیوالی درباره اینکه به نظر شما مجلس یازدهم نقش خود را به خوبی ایفا کرد یا خیر، بیان کرد: مجلس یازدهم قوانین بسیار خوبی تصویب کرده است. مجلس یازدهم 25 قانون اصلی و در کل 120 قانون تصویب کرده است. مجلس یازدهم می توانست بهتر از این عمل کند عملکرد بهتر مجلس به عملکرد هییت رییسه بستگی دارد

وی تاکید کرد: اگر هییت رییسه مجلس یازدهم رسالت و نقش اصلی خود را ایفا می کرد می توانست ریل گذاری بهتر داشته باشد و تحولی در وضعیت اقتصادی رخ بدهد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ذوالنوری: 5 گزینه داوطلب ریاست مجلس می شوند" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ذوالنوری: 5 گزینه داوطلب ریاست مجلس می شوند"، کلیک کنید.