راه اندازی موج زنانه ضد صهیونیستی در همدان – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان

راه اندازی موج زنانه ضد صهیونیستی در همدان - خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان

فاطمه ستاری نوید در گفت وگو با خبرنگار آزیلاز، گفت: امام خمینی (ره) در 16 مرداد سال 1358 در آخرین جمعه ماه رمضان در پیامی ضمن گوشزد کردن خطر اسراییل غاصب به جهانیان و با نامگذاری “روز قدس” از همه مسلمانان ایران و جهان خواست در این روز همبستگی خود را در حمایت از “حقوق قانونی مردم مسلمان فلسطین” به نمایش بگذارند.

وی گفت: کلام بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران نشان از دوراندیشی و وسعت افق دید ایشان در تعیین این روز است؛ امسال در حالی فرا رسیده که ملت مقتدر و مظلوم غزه و فلسطین، تحت ظلم و ستم رژیم سفاک و کودک کش صهیونیستی، با بیش از هزاران شهید و مجروح که کودکان، زنان را تشکیل داده است، روزهای سختی را پشت سر می گذارند.

ستاری نوید گفت: غزه نماد تقابل حق و باطل و خط مقدم مواجهه جبهه استکبار جهانی و صهیونیسم بین الملل با مستضعفان جهان است و صبر و استقامت ملت فلسطین در مقابل جنایت ها و وحشیگری های رژیم صهیونیستی که با حمایت کامل غرب انجام می شود، جلوه ای است که به اسلام عزت بخشیده و موضوع فلسطین را علی رغم خواست دشمن، به مسیله اول جهان تبدیل کرده است.

وی افزود: امسال جهانیان و به خصوص مسلمانان در شرایطی به استقبال روز جهانی قدس می روند که جنایات گسترده و کشتار هولناک اسراییل بعد از عملیات طوفان الاقصی علیه مردم مظلوم و بی دفاع غزه و فلسطین همچنان ادامه دارد. بنابراین تنها راه حل مسیله فلسطین مقاومت و مبارزه تا نابودی این رژیم است.

ستاری نوید گفت: با توجه به اتفاقات اخیر و کشتار هولناک اسراییل بعد از عملیات طوفان الاقصی علیه زنان و کودکان مظلوم و بی دفاع غزه و فلسطین، دفتر امور بانوان و خانواده استانداری همدان قرارگاه غزه را با حضور بانوان فعال فرهنگی، کنشگران مردمی، حلقه های میانی و برخی از مشاوران امور بانوان در فرمانداری ها و دستگاه های اجرایی تشکیل داد و به این نتیجه رسیدیم که “موج زنانه” راه اندازی کنیم چون طبق فرمایش حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران اعتقاد داریم زنان رهبران این نهضت هستند.

وی با اشاره به اینکه روز قدس امسال به یاد شهدای گرانقدر جبهه مقاومت و زنان و کودکان مظلوم و مقاوم غزه و فلسطین پرشورتر از هر سال خواهد بود افزود: گروه های مختلف ازجمله، کودکان کالسکه سوار با حمل شیشه های بدون شیر، تشییع 313 قنداقه خونین، زنان و کودکان مهدوی، بانوان فعال فرهنگی، بانوان خانه دار، دانشجویان و دانش آموزان، معلمان و کارمندان طلاب حوزه های علمیه، کادر درمان با پوشش های سفید، هلال احمر، مادران با کودکان خود و همه ی مردم در راهپیمایی روز قدس شرکت خواهیم کرد.

وی بیان کرد: به توفیق الهی مبارزه فلسطین به نتیجه نهایی خود نزدیک خواهد رسید و پرچمی را که حضرت امام خمینی (ره) در محوریت وحدت جهان اسلام در موضوع فلسطین برافراشت، همچنان به دست توانای جانشین به حق ایشان، حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) برافراشته نگه داشته شده است تا ظهور حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "راه اندازی موج زنانه ضد صهیونیستی در همدان – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی خانواده، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "راه اندازی موج زنانه ضد صهیونیستی در همدان – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.