رستمیان: باید تجربه فینال خود را بالا ببرم/ مشکلی با سلاح جدید ندارم

دارنده سهمیه المپیک پاریس گفت: هدفم این است که در مسابقات پیش رو تا المپیک تجربه فینال خود را بالا ببرم.

هانیه رستمیان در گفت و گو با آزیلاز، در خصوص خرید سلاح جدید و اینکه آیا زمان کافی برای هماهنگ شدن با آن دارد؟ اظهار کرد: سلاح بادی ام را عوض کردم. مدل آن با سلاح قبلی فرقی ندارد، فقط در رنگ دیگری سفارش دادم. به همین جهت مشکلی با سلاح جدید نخواهم داشت. تنظیمات آن هم انجام شده و تا مسابقات زمان زیادی هست و مشکلی پیش نخواهد آمد. البته سلاح قبلی هم شخصی بود.

رستمیان: باید تجربه فینال خود را بالا ببرم/ مشکلی با سلاح جدید ندارم

دارنده سهمیه المپیک پاریس در ادامه در خصوص سلاح 25 متر گفت: هماهنگ شده که تا المپیک با همان سلاح امانی کار کنم. دنبال این هستم که از یک راهی بتوانیم آن سلاح را بخریم تا شخصی شود اما تا المپیک مشکلی از بابت این سلاح امانی وجود ندارد.

ملی پوش تیراندازی در ادامه در خصوص مسابقات پیش روی خود گفت: مسابقه برزیل اولین مسابقه پیش روی ماست. آخرین مرحله کسب سهمیه المپیک و هدف اصلی تیم هم همین مسابقات است. امیدوریم همگی برای این مسابقات آماده شویم و تعداد سهمیه های خود را افزایش دهیم. هدف من هم این است که تمرینات خوبی داشته باشم، بتوانم در این مسابقه نتیجه خوبی بگیرم و فینالیست شوم تا در این فرصت باقی مانده تا المپیک تجربه فینال خود را بالا ببرم.

رستمیان افزود: فدراسیون اردوی آماده سازی تدارک دیده که امیدوارم بتوانیم در آن اردوها شرکت کنیم تا در رشته های خفیف تمرینات بهتر و با فشنگ بیشتر داشته باشیم. دو مسابقه جهانی دیگر هم در باکو و مونیخ هست که جزو هدف های ما بعد از برزیل است و قبل از المپیک خیلی می تواند به آمادگی بیشتر ما کمک کند.

وی در خصوص اردوهای آماده سازی هانوفر گفت: اردوی هانوفر و مسابقات مونیخ جزو برنامه فدراسیون است اما باید ببینیم که مشکل ویزا حل می شود یا خیر. اگر این اردو فراهم شود می توانیم با فشنگ 25 متر بیشتر تمرین کنیم و همچنین می توانیم برای مسابقات پیش رو فشنگ بخریم و تست کنیم.

رستمیان افزود: برای تمرینات که نمی توانیم از فشنگ 25 متر مسابقات استفاده کنیم. فشنگ مسابقات تموم شده و امیدوریم به اردوی هانوفر برویم تا بتوانیم دوباره آنها را تهیه کنیم.

پایان خبر آزیلاز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رستمیان: باید تجربه فینال خود را بالا ببرم/ مشکلی با سلاح جدید ندارم" هستید؟ با کلیک بر روی خانواده، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رستمیان: باید تجربه فینال خود را بالا ببرم/ مشکلی با سلاح جدید ندارم"، کلیک کنید.