رفع دغدغه های مردم، از اولویت های سال آینده پلیس است – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان

رفع دغدغه های مردم، از اولویت های سال آینده پلیس است - خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آزیلاز، سردار قاسم رضایی در نشست فصلی فرماندهان فراجا ضمن عرض خدا قوت به کلیه همکاران در سراسر کشور که یک سال گذشته با تلاش و مجاهدت های شبانه روزی، برگ زرین دیگری در افتخارات فرماندهی انتظامی و نظام اسلامی ثبت کردند، با اشاره به دغدغه های اصلی مردم در برخی از حوزه های انتظامی نظیر سرقت و تصادفات گفت: خوشبختانه با تدابیر اندیشیده شده فرمانده محترم کل انتظامی در این حوزه ها، امسال یکی از سال های کاهش وقوع بود.

جانشین فرمانده کل انتظامی خاطر نشان کرد: در روزهای پایانی سال و تقارن آن با بهار قرآن هستیم و می طلبد تا برای اجرای بهتر برنامه های پیش رو، از همه ظرفیت های ممکن استفاده کنیم و این ماموریت را نیز همانند ماموریت های قبل به خوبی پشت سر بگذاریم.

سردار رضایی با اشاره به برخی از اولویت های ماموریتی در سال 1403 از جمله اشراف اطلاعاتی، برخورد قاطع با اراذل و اوباش، مقابله با قاچاق سلاح و مهمات افزود: در بررسی های انجام شده، بسیاری از جرایم توسط افرادی صورت می گیرد که با پلاک مخدوش در حال تردد هستند و این موضوع باید به طور جد در دستور کار باشد، چراکه این مهم می تواند منجر به کاهش وقوع جرایم شود.

سردار رضایی، بر لزوم نظارت فضای مجازی نیز تاکید و خاطرنشان کرد: امروزه در برخی موارد، مشاهده می شود که بعضاً در فضای مجازی، سلاح و مهمات خرید و فروش می شود که می بایست با این پدیده در این فضا، برخورد قاطعانه صورت پذیرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: تحول نباید به هیچ عنوان مغفول بماند و باید به نحوی عمل شود تا ثمرات آن در راستای توسعه امنیت و ارتقای احساس امنیت، مشهود باشد.

جانشین فرمانده کل انتظامی در پایان خاطرنشان کرد: آموزش دانستنی های قضایی، انتظامی و تعاملات با سازمان ها و ذی نفوذان مطمیناً می تواند اهداف تعیین شده در سازمان انتظامی را محقق کند و از هزینه ها بکاهد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رفع دغدغه های مردم، از اولویت های سال آینده پلیس است – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رفع دغدغه های مردم، از اولویت های سال آینده پلیس است – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.