زخمی شدن زن جوان در تیراندازی عروسی

زخمی شدن زن جوان در تیراندازی عروسی

آفتاب نیوز :

رییس بازرسی فرماندهی انتظامی استان فارس امروز، 19 اسفندماه از رد رشوه 190 میلیون ریالی توسط ماموران یگان امداد فرماندهی انتظامی شهرستان شیراز خبر داد و گفت: در پی کسب اخباری مبنی بر دپو مقادیری مواد مخدر در منزل یکی از سوداگران مرگ در یکی از محله های شهر شیراز، تیمی از ماموران یگان امداد شهرستان شیراز ضمن هماهنگی با مرجع قضایی به محل مورد نظر اعزام شدند.

مصطفی عباسی ادامه داد: ماموران یگان امداد در بازرسی از آن منزل، یک کیلوگرم مواد مخدر از نوع هرویین کشف و در این خصوص دو متهم دستگیر شدند.

وی گفت: یکی از متهمان در زمان انتقال به مقر انتظامی، به منظور فرار از قانون و تطمیع ماموران، مبلغ 190 میلیون ریال وجه نقد به عنوان رشوه به آنان پیشنهاد می دهد که کارکنان انتظامی وجه مورد نظر را در قالب رد رشوه صورتجلسه و به مرجع قضایی ارجاع می دهند.

رییس بازرسی فرماندهی انتظامی استان فارس بیان کرد: در این راستا به منظور ترویج فرهنگ خودکنترلی، ارتقای صحت عمل و ارج نهادن به این عمل خداپسندانه والگوسازی رفتارهای شایسته، از این ماموران انتظامی تقدیر خواهد شد.

رسم غلط تیراندازی و مجروح شدن خانمی جوان

فرمانده انتظامی لامرد همچنین امروز، 19 اسفندماه گفت: بر اثر تیراندازی در مراسم عروسی، خانمی جوان مجروح و روانه بیمارستان شد.

محسن لشکری بیان کرد: در پی اعلام خبری به مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر تیراندازی منجر به جرح در یکی از روستاهای بخش علامرودشت شهرستان لامرد، سریعا بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس در بررسی های اولیه مطلع شدند که در مراسم عروسی پدر داماد به هنگام شادی با اسلحه شکاری به صورت سهوی به سمت خانمی جوان که میهمان بوده است تیراندازی کرده و منجر به مجروحیت وی شده است.

فرمانده انتظامی لامرد با بیان اینکه پدر داماد به همراه اسلحه برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شد، تصریح کرد: مجروح در بیمارستان بستری و حال عمومی وی رضایت بخش است.

واژگونی پژو با یک کشته و 2 مجروح

رییس پلیس راه شمال استان فارس نیز گفت: در پی واژگونی سواری پژو در جاده خاکی تفرجگاه “خرچنگ” شهرستان داراب، یک نفر فوت و 2 نفر نیز مجروح و روانه بیمارستان شدند.

عبدالهاشم دهقانی بیان کرد: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی110 مبنی بر واژگونی سواری پژو 405 در جاده خاکی تفرجگاه خرچنگ شهرستان داراب، بلافاصله گشت تصادفات به همراه دیگر نیروهای امدادی به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: با حضور ماموران در محل و در بررسی های اولیه مشخص شد سواری پژو با 3 سرنشین به دلیل نامعلوم واژگون شده است.

دهقانی با بیان اینکه در این حادثه راننده به دلیل شدت جراحات وارده در دم فوت و 2 سرنشین دیگر مجروح و توسط عوامل امدادی به بیمارستان اعزام شدند، گفت: علت حادثه از سوی کارشناسان در دست بررسی است.

رییس پلیس راه شمال استان فارس در ادامه از برخورد سواری ساینا با خودرو 206 خبر داد و گفت: بر اثر این سانحه، 2 نفر کشته و 4 نفر مجروح شدند.

وی بیان کرد: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک فقره تصادف فوتی در محور مواصلاتی مرودشت-سیدان، بلافاصله ماموران پلیس راه به همراه عوامل امدادی به محل حادثه اعزام شدند.

دهقانی افزود: در بررسی اولیه مشخص شد خودرو ساینا با 4 سرنشین به علت نامعلومی با سواری پژو 206 با 2 سرنشین برخورد کرده است.

رییس پلیس راه شمال استان فارس اظهار کرد: در اثر این سانحه، 2 نفر از سرنشین خودروها به علت شدت جراحات وارده در دم فوت و 4 نفر دیگر نیز مجروح و توسط عوامل امدادی به مراکز درمانی منتقل شدند.

وی با اشاره به اینکه علت حادثه از سوی کارشناسان در دست بررسی است از رانندگان خواست رعایت مقررات و حفظ سرعت مطمینه را همواره در دستور کار خود قرار داده تا شاهد اینگونه حوادث دلخراش نباشیم.

466 فقره برداشت غیرمجاز توسط فیشینگ کار حرفه ای در داراب

فرمانده انتظامی داراب از دستگیری کلاهبردار حرفه ای اینترنتی که اقدام به 466 فقره برداشت غیرمجاز از حساب شهروندان کرده بود، خبر داد و بیان کرد: در پی مراجعه احدی از شهروندان به پلیس فتا و اعلام اینکه به صورت اینترنتی مبالغی از حساب وی کسر شده است، که مامورین پلیس فتا بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

علیرضا نوشاد افزود: بررسی های اولیه کارشناسان پلیس فتا حکایت از این داشت که فرد یا افرادی با سوء استفاده از ناآگاهی کاربران اینترنتی، از طریق ربات های تلگرامی به اطلاعات بانکی آنها دسترسی پیدا کرده و با شناسایی سوژه های خود در شبکه های اجتماعی با عنوان «سود سهام عدالت و شکواییه علیه شما»، با خالی کردن حساب شهروندان اقدام به خرید و بدون جا گذاشتن هیچ گونه ردی از خود کلاهبرداری می کنند.

فرمانده انتظامی داراب اضافه کرد: ماموران پلیس فتا با بررسی دقیق پرونده، با انجام اقدامات فنی گسترده متهمی را در این زمینه شناسایی و وی را در این شهرستان دستگیر کردند.

این مقام انتظامی گفت: تاکنون متهم به برداشت 453 میلیون ریال از 466 حساب متصل به کارت افراد اعتراف کرد که تلاش جهت شناسایی سایر مالباختگان ادامه دارد.

نوشاد با اشاره به اینکه تحقیقات در خصوص این پرونده همچنان ادامه دارد، گفت: کاربران از ورود به لینک های آلوده خودداری کرده و به محض مشاهده آن را حذف کنند.

کشف بیش از 32 هزار لیتر گازوییل قاچاق در فارس

رییس پلیس امنیت اقتصادی استان فارس از توقیف یک دستگاه کامیون و کشف 32 هزار و 747 لیتر گازوییل قاچاق در محور مواصلاتی شیراز ـ سپیدان خبر داد و گفت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان حین کنترل خودروهای عبوری در محور مواصلاتی شیراز – سپیدان  به یک دستگاه کامیون مشکوک و آن را برای بررسی بیشتر متوقف کردند.

احمدرضا خرم افزود: ماموران انتظامی در بازرسی از آن خودرو 32 هزار و 747 لیتر گازوییل قاچاق و فاقد هرگونه مجوز قانونی را کشف کردند.

رییس پلیس امنیت اقتصادی استان فارس با اشاره به دستگیری یک نفر در این زمینه، تصریح کرد: ارزش سوخت مکشوفه برابر نظر کارشناسان یک میلیارد ریال برآورد شده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "زخمی شدن زن جوان در تیراندازی عروسی" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "زخمی شدن زن جوان در تیراندازی عروسی"، کلیک کنید.