زیاد اهل ناله و شیون نیستیم/ آنالیز خوبی از استقلال داشتیم

زیاد اهل ناله و شیون نیستیم/ آنالیز خوبی از استقلال داشتیم

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم گفت: تیمش برنامه ریزی خوبی برای دیدار مقابل استقلال داشته است.

به گزارش آزیلاز، مجتبی حسینی سرمربی آلومینیوم اراک در نشست خبری پیش از دیدار مقابل استقلال اظهار کرد: ما بعد از بازی گذشته مان که فکر می کنم همین  سه روز پیش بود که یک بازی سنگین در تبریز بود و تیم ما بازی خوبی را انجام داد، دوباره بلافاصله با یک تیم قوی و صدرنشین لیگ بازی داریم.

او ادامه داد: چالش ما بحث ریکاوری بازیکنان بود چون زمان بازی خیلی نزدیک بود و سعی کردیم ریکاوری خوبی داشته باشیم. از حریف قدرتمند و قابل احترام مان شناخت خوبی داریم و امیدواریم بچه های ما پرانرژی و دقیق بازی کنند تا بتوانیم یک بازی خوب مقابل تیم بزرگ استقلال انجام دهیم.

حسینی درباره بازیکنان مصدوم و محروم آلومینیوم اراک مقابل استقلال بیان کرد: ما خیلی زیاد اهل ناله و شیون و گله نیستیم. سعی کردیم زیاد این مسایل روی ما اثر نگذارد و کارمان را خوب انجام دهیم، اما این موضوع خیلی به ما ضربه زده است.

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم در واکنش به اینکه بازی فردا برای استقلال خیلی حساسیت دارد، فکر می کند این تیم با کدام پلن یعنی گل زدن و ارایه بازی هجومی وارد زمین شود، گفت: من نمی توانم جای آنها فکر کنم و برداشت خاصی ندارم و باید مسیول فنی استقلال در این باره صحبت کند. ما آنالیز خوبی از استقلال داشتیم و سعی کردیم با توجه به وقت کمی که داشتیم برنامه ریزی خوبی داشته باشیم و ان شاءالله اتفاق خوبی برای ما بیفتد.

پایان خبر آزیلاز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "زیاد اهل ناله و شیون نیستیم/ آنالیز خوبی از استقلال داشتیم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "زیاد اهل ناله و شیون نیستیم/ آنالیز خوبی از استقلال داشتیم"، کلیک کنید.