زیر خاکی فقط 26 درصد بیننده داشت/ شکستی دیگر برای صداوسیما

زیر خاکی فقط 26 درصد بیننده داشت/ شکستی دیگر برای صداوسیما

به گزارش خبرگزاری آزیلاز، نتیجه نظر سنجی سریال های ماه رمضان و نوروز
ماه رمضان و نوروز در دهه های هر کدام جشنواره رنگارنگی از سریال های تلویزیون بود.
بر اساس گزارش بامدادنو، به نحوی که مخاطب سریال های موفق نوروز و رمضان به بالای هفتاد درصد می رسید؛
از جمله آخرین فصل پایتخت( پایتخت 6) 75 درصد بیننده داشت و یک سریال متوسط پنجاه درصد از بینندگان را جذب می کرد
( از جمله سریال نون خ (فصل یک) که 56 درصد بیننده داشت.)

امسال دو جشنواره تلویزیون یعنی نوروز و رمضان با هم تقارن داشتند و طبیعتاً می بایست سریال ها بصورت تصاعدی دیده می شد. اما نتایج نظرسنجی سریال های نوروز امسال که توسط مرکز تحقیقات صدا و سیما حاکی از چیز دیگری است؛

مخاطب همه قسمت ها٬ بعضی قسمت ها و بیننده اتفاقی سریال زیر خاکی26 درصد است و 71 درصد مردم حتی بصورت تصادفی سریال زیر خاکی را ندیده اند.
مخاطب همه قسمت ها، بعضی قسمت ها و بیننده اتفاقی سریال هفت سر اژدها 19درصد اعلام شده و 81 درصد مردم حتی بصورت اتفاقی سریال هفت سر اژدها را ندیده اند.

مخاطب همه ی قسمت ها، بعضی قسمت ها و بیننده اتفاقی سریال رستگاری 16 درصد بوده است و 84 مردم حتی بصورت تصادفی سریال رستگاری را ندیده اند.

این در حالی است که سریال زیر خاکی 4 که هم اکنون مجموع مخاطب آن 26درصد است در فصل های پیشین تا حدود دو برابر بیننده داشته است.
زیر خاکی یک 44 درصد، سریال زیر خاکی 2 45 درصد، سریال زیر خاکی 3 69 درصد از بینندگان را به خود جذب کرده اند.

قابل ذکر است با توجه به عدم تولید فیلمنامه از ساختار دفتر فیلمنامه جبلی ریاست سازمان خود شخصا دست بکار شده و این سه سریال را به آنتن رسانده است.
دو خروجی اداره فیلمنامه سازمان پیش از نوروز پخش گردید و با شکست سنگین در جذب مخاطب مواجه گردید.
95 درصد مردم سریال بیسکویید را در اوج ساعت شبکه سه ندیده اند و سریال چرخ گردون در اوج ساعت بیننده توانست رکورد ندیدن را از آن خود کند و 96 درصد مردم حتی بصورت تصادفی نیز آن را تماشا نکرده اند.

حال باید دید مخاطب نون خ 5 که آن هم توسط شخص جبلی و دور زدن سیستم دفتر فیلمنامه راه اندازی شد می تواند مخاطبین گذشته خود را جذب کند یا به سرنوشت مابقی سریال های جشنواره نوروز رمضان 1403 دچار می شود.

گفته می شود به دلیل عدم تولید فیلمنامه در دفتر فیلمنامه صدا و سیما هم اکنون تنها 7 سریال در دست تولید در سیما فیلم وجود دارد.

245245

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "زیر خاکی فقط 26 درصد بیننده داشت/ شکستی دیگر برای صداوسیما" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "زیر خاکی فقط 26 درصد بیننده داشت/ شکستی دیگر برای صداوسیما"، کلیک کنید.