سامانه ثبت‌نام اسکان تابستانه فرهنگیان باز شد

سامانه ثبت‌نام اسکان تابستانه فرهنگیان باز شد

مدیرکل رفاه و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: سامانه ثبت‌نام اسکان تابستانه ویژه فرهنگیان و خانواده‌های درجه یک آنان باز شده است و فرآیند ثبت‌نام تا ۲۰ شهریور ادامه دارد.

مهدی نیک‌فر در گفت‌وگو با آزیلاز، با بیان اینکه سامانه ثبت‌نام اسکان تابستانه فرهنگیان کار خود را آغاز کرد و تا ۲۰ شهریور ادامه دارد، گفت: برای انجام این طرح ۴۲۴ مرکز اقامت رفاهی یا خانه‌های معلم به همراه حدود ۲۵۰۰ مدرسه در نظر گرفته شده است، حدود ۷ هزار نفر همکار فرهنگی به عنوان عوامل اجرایی آماده پذیرایی از مسافران تابستانه هستند.

وی با بیان اینکه ثبت‌نام طرح اسکان تابستانه به دو صورت حضوری و غیرحضوری انجام می‌شود، افزود: در ثبت‌نام غیرحضوری همکاران فرهنگی می‌توانند با مراجعه به سامانه Eskan.medu.ir و از طریق درگاه خدمات الکترونیک دولت یا درگاه سها از طریق گوشی همراه یا از طریق کامپیوتر با مراجعه به سایت بعد از احراز هویت، کار ثبت‌نام را انجام و نسبت به رزرو اتاق با درجه مشخص اقدام کنند.

مدیرکل رفاه و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه متقاضیان با مراجعه به ستادها یا پایگاه‌های اسکان می‌توانند نسبت به ثبت‌نام حضوری درخواست خود اقدام کنند، ادامه داد: ثبت‌نام‌ها به صورت غیرحضوری و به شکل رزروی از طریق سامانه است.

نیک‌فر با بیان اینکه طرح اسکان تابستانه فرهنگیان برای همکاران فرهنگی و خانواده‌های درجه یک آنان است، گفت: فرهنگیان شاغل و بازنشسته رسمی، پیمانی و قراردادی، همچنین مدارس غیردولتی و کانون‌های پرورش فکری که امکان احراز هویت در سامانه را داشته باشند با ارائه کارت شناسایی یا معرفی‌نامه از ادارات مناطق امکان استفاده از طرح را دارند.

وی اظهارکرد: در صورتی که ظرفیت اضافه به وجود بیاد امکان خدمات‌دهی به اقشار دیگر جامعه اعم از کارکنان لشکری و کشوری و افراد عادی با اولویت خانواده‌های شهدا و جانبازان و همچنین کسانی که سال گذشته ازدواج کرده یا صاحب فرزند شده‌اند با اولویت، وجود دارد.

پایان خبر آزیلاز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سامانه ثبت‌نام اسکان تابستانه فرهنگیان باز شد" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سامانه ثبت‌نام اسکان تابستانه فرهنگیان باز شد"، کلیک کنید.