سبقت اللهی و چهل امیرانی قهرمان فینال برترین های تفنگ و تپانچه

سبقت اللهی و چهل امیرانی قهرمان فینال برترین های تفنگ و تپانچه

فینال برترین های رنکینگ تفنگ و تپانچه زنان سال 1402 با قهرمانی گلنوش سبقت اللهی در تپانچه و شرمینه چهل امیرانی در تفنگ به پایان رسید.

به گزارش آزیلاز، فینال برترین های رنکینگ تپانچه و تفنگ سال 1402 امروز (پنجشنبه)، 10 اسفند، در سالن فینال مجموعه تیراندازی برگزار شد. در بخش تپانچه گلنوش سبقت اللهی، قهرمان، زینب طوماری و نوشین پی خسته دوم و سوم شدند. در تفنگ نیز شرمینه چهل امیرانی قهرمان شد و فاطمه کرم زاده و فاطمه امینی دوم و سوم شدند. نجمه خدمتی در این ماده دوازدهم شد و به فینال این ماده نرسید.

امتیاز این مسابقات در رنکینگ کشوری تیراندازان تاثیر دارد و همچنین امتیازهای آن در انتخاب نفرات تیم ملی جهت اعزام به مسابقات قهرمانی جهان برزیل که فروردین ماه برگزار می شود، محاسبه خواهد شد.

رده بندی نفرات اول تا هشتم فینال برترین های تپانچه:

1- گلنوش سبقت اللهی از اصفهان
2- زینب طوماری از گیلان
3- نوشین پی خسته از بوشهر
4- مینا قربانی از همدان
5- لعیا محمدی از کرمانشاه
6- آیلین قلی زاده از سیستان و بلوچستان
7- سارا میرابی از یزد
8- زهرا صفری از تهران

رده بندی نفرات اول تا هشتم فینال تفنگ:

1- شرمینه چهل امیرانی از تهران
2- فاطمه کرم زاده از بوشهر
3- فاطمه امینی از اصفهان
4- یلدا سلیمانی از تهران
5- آیسان منصور از آذربایجان غربی
6- درین دارابی از البرز
7- ساینا تیموری از آذربایجان غربی
8- آیلین علی پور از تهران

پایان خبر آزیلاز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سبقت اللهی و چهل امیرانی قهرمان فینال برترین های تفنگ و تپانچه" هستید؟ با کلیک بر روی خانواده، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سبقت اللهی و چهل امیرانی قهرمان فینال برترین های تفنگ و تپانچه"، کلیک کنید.