سرمربی تیم ملی کشتی پیشنهاد «احمد خطر» را پذیرفت!/ گرانی ها مردم را اذیت می کند

سرمربی تیم ملی کشتی پیشنهاد «احمد خطر» را پذیرفت!/ گرانی ها مردم را اذیت می کند

به گزارش خبرگزاری آزیلاز؛ محسن کاوه سرمربی تیم ملی کشتی آزاد ایران درباره سالی که پشت سر گذاشت به خبرنگار ورزشی «اطلاعات آنلاین» گفت: در سال 1402 شروع کارمان با اردوی جوانان بود. هم در آسیا و جهان برای سومین بار متوالی قهرمان شدیم. بعد از آن بنده به رده بزرگسالان آمدم. شرایط سختی بود. این را به گردنم گذاشتند که تا الان خوب بوده است. از نظر فنی ریسک کردم و تیم ملی را پذیرفتم، اما مرا مجاب کردند که این موضوع به نفع کشتی ایران است و بنده نیز در نهایت پذیرفتم.

به نقل از اطلاعات آنلاین وی در ادامه گفت: ما در زندگی خودمان که باز هم درگیر کشتی هستیم. از فروردین ماه سال قبل تا الان همه چیزمان کشتی بوده است. البته خانواده هم شرایط ما را درک کرده اند و از آن ها ممنونم.

کاوه درباره جدال مهم سال که همان چالش میان ورزشکاران غیر فوتبالی با بازیکنان تیم ملی فوتبال بود گفت: کشتی به حق خودش نرسیده است. در این یکی دو سال اخیر با تلاش های آقای علیرضا دبیر شرایط بهتر بوده است. هزینه های خوبی شده است، ولی اصل قضیه این است که باید مسیولان رده بالای کشور بیشتر به این رشته نگاه کنند. کشتی می تواند شور و نشاط به جامعه بدهد. شخص رییس جمهور باید کمیته ای تشکیل دهد تا قبل از المپیک به این بچه ها بیشتر توجه شود. اینجا خبری نیست و با سیلی صورت مان را سرخ نگه داشته ایم. نگوییم 5 میلیارد زیاد است؛ این، پول یک خانه معمولی هم نمی شود.

وی افزود: پول بدهند به فوتبال، ولی در کنارش به رشته های دیگر هم توجه کنند. کشتی ما الان تقریبا هم سطح فوتبال نشاط می آورد و باید این را جدا نگاه کنند. همه دیدیم که در بحبوحه کشتی قهرمانی جهان جامعه شور و نشاط پیدا کرد.

کاوه درباره مشکلات اقتصادی جامعه و انتظاراتش از مسیولان به «اطلاعات آنلاین» گفت: خود ما در 20 روز گذشته تماس هایی داشته ایم از مردم که مشکل زیاد دارند. گرانی ها مردم را اذیت می کند و فشار می آورد. ما مردم نجیبی داریم، ولی باید برای این مردم فکری کرد. شانس آوردیم در این دوره زمانه خانواده ها تک فرزندی شدند، اما باز هم مشکل دارند. مسیولان گرفتاری مردم را درک کنند. اخباری که می آید فلان فرد اختلاس کرده و… این ها مردم بیشتر اذیت می کند.

وی درباره مهمترین سوال سال یعنی وضعیت حسن یزدانی و رقابت وی با تیلور گفت: حسن بعد از جراحی دست از اردیبهشت می آید روی تشک. امیدواریم در بهترین فرم قرار بگیرد. باید قبول کنیم دیوید تیلور استثنایی است. متاسفانه در این سال ها در تقابل با حسن اغلب برنده شده است اگر می خواهیم کمک کنیم باید حساسیت خود روی این مبارزه را کم کنیم.

کاوه درباره صحبت های جنجالی فردی به نام احمد مجدزاده و اینکه گفته می تواند کاری کند که یزدانی، تیلور را شکست دهد گفت: احمد خطر همدوره ما و کشتی گیر خوبی بود و رفیق مان است. ولی قدیم آنقدر کشتی گیر زیاد بود که خیلی ها دیده نمی شدند. اینکه گفته کاری می کند که حسن، تیلور را ببرد خوب است؛ شاید از ایشان دعوت کنیم سری به اردوی ما بزند.

وی در پایان گفت: امیدوارم در سال 1403 همه مردم ایران سلامت باشند و مشکلات اقتصادی هم کمتر شود.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سرمربی تیم ملی کشتی پیشنهاد «احمد خطر» را پذیرفت!/ گرانی ها مردم را اذیت می کند" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سرمربی تیم ملی کشتی پیشنهاد «احمد خطر» را پذیرفت!/ گرانی ها مردم را اذیت می کند"، کلیک کنید.