سپاه منادی آزادی و عدالت خواهی است – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان

سپاه منادی آزادی و عدالت خواهی است - خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان

سرهنگ محسن جعفری در گفت و گو با خبرنگار آزیلاز با اشاره به نقش الگوساز سپاه پاسداران در عرصه های مختلف اظهار کرد: رویش سرداران بزرگ و شهدای عزیز در سپاه پاسداران به عنوان الگوی تمام عیار جامعه قلمداد می شوند.

فرمانده سپاه ناحیه فومن با بیان اینکه سپاه مظهر عدالت خواهی، ظلم ستیزی و استکبارستیزی است، گفت: سپاه آینه تمام نمای دفاع از مظلومین جهان است.

جعفری با بیان اینکه آرمان خواهی سپاه در دفاع از مظلومان همانند خاری در چشم جبهه استکبار است، اضافه کرد: اقتدار و صلابت سپاه سبب شده تا استکبار از این نیروی مردمی بهراسد.

وی به تشریح دستاوردهای سپاه در عرصه های مختلف پرداخت و افزود: سپاه در همه عرصه های فرهنگی، نظامی، اجتماعی و مقابله با جنگ نرم و سخت دشمن حضوری فعال و موثر دارد.

فرمانده سپاه ناحیه فومن با اشاره به شاخصه های منحصر به فرد پاسداری در سپاه بیان کرد: عبودیت، معنویت، تقوا، ولایت محوری، غیرت دینی، تکلیف گرایی، بصیرت و اقدام به موقع، شریعت مداری و ارزش محوری تنها بخشی از شاخصه های پاسداری است.

جعفری با اشاره به اجرای مو به موی منویات مقام معظم رهبری توسط پاسداران اضافه کرد: پاسداران با زبان، با عمل و با تقدیم جانشان فریضه جهاد تبیین را به منصه ظهور می رسانند.

وی با اشاره به تقدیم بیش از 300 هزار شهید گلگون کفن افزود: شهدا جانشان را فدا کردند تا یک وجب از این خاک به دست دشمن نرسد.

فرمانده سپاه ناحیه فومن با اشاره به تعبیر مقام معظم رهبری در خصوص سپاه بیان کرد: سپاه پاسداران نیروی مطالبه گر، تاثیرگذار و مردمی است.

جعفری با بیان اینکه سپاه خودش را جان برکف و فدایی مردم می داند، گفت: حضور میدانی پاسداران در عرصه های مختلف نظیر سیل، زلزله و دیگر بخش ها در خط مقدم بوده است.

وی با بیان اینکه سپاه پاسدار انقلاب اسلامی است، افزود: سپاه حامی و حافظ دستاوردهای انقلاب اسلامی در عرصه های مختلف است.

فرمانده سپاه ناحیه فومن با بیان اینکه پاسداری یک فرهنگ ناب است، گفت: فرهنگ مقاومت نماد و الگوی طلایی است که به دنیا صادر شده است.

جعفری، پیشرفت های سپاه پاسداران در عرصه های مختلف را وصف ناشدنی خواند و بیان کرد: محدودسازی سپاه از سوی دشمنان به دلیل پیشرفت هایش در عرصه های مختلف بوده است.

وی با بیان اینکه سپاه منادی آزادی و عدالت خواهی است، افزود: دستاوردهای سپاه مایه اقتدار، آبرو و عزت مندی انقلاب اسلامی است.

سرهنگ جعفری با بیان اینکه امروز جمهوری اسلامی در اوج عزت و اقتدار است، گفت: پاسداران و بسیجیان با اقتدار گوش به فرمان ولی و رهبر خود هستند و خدمت به مردم را در سرلوحه امور خود قرار داده اند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سپاه منادی آزادی و عدالت خواهی است – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سپاه منادی آزادی و عدالت خواهی است – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.