ششمی والیبال دختران در آسیا/ یک پله صعود نسبت به دوره قبل

ششمی والیبال دختران در آسیا/ یک پله صعود نسبت به دوره قبل

تیم ملی والیبال زیر ۱۸ سال دختر ایران در آخرین دیدار خود در مسابقات قهرمانی آسیا مغلوب کره‌جنوبی شد و به مقام ششم اکتفا کرد.

به گزارش آزیلاز، تیم ملی والیبال دختران ایران امروز در آخرین دیدار خود از مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا از ساعت ۹ صبح به وقت ایران به مصاف تیم کره جنوبی رفت. این تیم که هشتمین حضور خود را در این رقابت‌ها تجربه می‌کرد با شکست برابر کره جنوبی با کسب مقام ششم به کار خود در این رقابت‌ها پایان داد.

شاگردان شعبان خمسه این دیدار را با نتیجه ۳ بر صفر و با امتیازات ۲۱ بر ۲۵، ۲۲ بر ۲۵ و ۱۷بر ۲۵ برابر این تیم شکست خوردند و در رده ششم آسیا ایستادند. در دو دوره گذشته ملی‌پوشان نوجوان ایران در جایگاه هفتم قرار گرفته بودند و امسال یک پله در جدول رده‌بندی آسیا صعود کردند.

تیم ملی نوجوانان دختر ایران با کسب یک پیروزی برابر فیلیپین  و یک شکست برابر ژاپن در مرحله مقدماتی جواز حضور در مرحله یک هشتم نهایی را به دست آورد. شاگردان شعبان خمسه در اولین مسابقه مرحله یک هشتم نهایی، مغلوب تیم چین تایپه و کره جنوبی شدند و پس از آن مقابل قزاقستان با نتیجه ۳ بر یک به پیروزی رسیدند و در آخرین دیدار مغلوب کره‌جنوبی شدند تا این مسابقات را با کسب مقام ششم به پایان برسانند.

پانزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان دختر زیر ۱۸ سال آسیا از ۲۷ خرداد تا سوم تیر در ناخون پاتوم کشور تایلند پیگیری می‌شود و تیم ملی نوجوانان دختر ایران هشتمین حضور خود در این رقابت‌ها را تجربه می‌کند.

پایان خبر آزیلاز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ششمی والیبال دختران در آسیا/ یک پله صعود نسبت به دوره قبل" هستید؟ با کلیک بر روی خانواده، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ششمی والیبال دختران در آسیا/ یک پله صعود نسبت به دوره قبل"، کلیک کنید.