شهلا بهروزی راد: برای پارالمپیک شبانه روز تمرین می کنم

شهلا بهروزی راد: برای پارالمپیک شبانه روز تمرین می کنم

عضو تیم ملی پاراکانو گفت: تلاشم بر این است که در این دوره از بازی های پارالمپیک که برای سومین بار حضور پیدا می کنم بهترین رکورد را ثبت کرده و خود را به سکو نزدیک کنم.

شهلا بهروزی راد در گفت وگو با آزیلاز، در ارزیابی از عملکرد خود در مسابقات پاراکانو قهرمانی جهان مجارستان اظهار کرد: از این که توانستم در این مسابقات برای سومین بار سهمیه پارالمپیک پاریس را کسب کنم خوشحالم و امیدوارم در این دوره از بازی های پارالمپیک بتوانم بهترین عملکرد را داشته باشم.

وی افزود: در بازی های پاراآسیایی هانگژو چین با وجود این که شانس طلا بودم اما به دلیل اشتباه حریف قزاقستانی ام که لاین را اشتباه آمده بود سبب شد تا تمرکزم را از دست بدهم و مدالم از طلا به نقره تبدیل شود. اما اکنون با شرایط خوبی که دارم تلاشم بر این است که با ارتقای رکورد خود بهترین عملکرد را در پاریس داشته باشم.

بهروزی راد اظهار کرد: در بازی های پاراآسیایی هانگژو چین با اختلاف یک ثانیه طلا را به حریف ازبکستانی خود واگذار کردم اما در مسابقات قهرمانی جهان مجارستان توانستم همین حریف را با اختلاف بیش از یک ثانیه 2 بار شکست دهم و سهمیه پارالمپیک را به خود اختصاص دهم.

عضو تیم ملی پاراکانو در پاسخ به این پرسش که آیا از نظر تجهیزات و امکانات مشکل خاصی دارید؟ خاطرنشان کرد: با حمایت فدراسیون قایقرانی تمام امکانات لازم برای من، اسلام جاهدی و سعید حسین پور 3 قایقران اعزامی به پارالمپیک پاریس در دریاچه آزادی فراهم شده و مشکل خاصی وجود ندارد. از نظر قایق نیز در حال حاضر با قایق تخصصی تمرین می کنم و در حال آماده سازی خود برای شرکت در پارالمپیک هستم. امیدوارم این دوره نسبت به دو پارالمپیک قبلی شرایط بهتری برای من رقم بخورد.

وی در پایان در پاسخ به این پرسش که با توجه به این که برای سومین بار در پارالمپیک حضور پیدا می کنید شرایط را برای کسب مدال چگونه ارزیابی می کنید؟ تصریح کرد: در پارالمپیک شرایط به گونه ای است که با یک صدم ثانیه امکان دارد سکو را از دست بدهی و باید با تمرکز بالا و بدون استرس پارو بزنی تا بهترین نتیجه حاصل شود. طی دو دوره حضور در پارالمپیک درست است تا فینال پیش رفتم اما از کسب سکو بازماندم. این دوره نیز تا زمانی که در جریان مسابقات قرار نگیرم به صراحت نمی توانم بگویم چقدر شانس کسب مدال دارم، البته شبانه روز تمرین می کنم تا در سومین حضور خود در پارالمپیک بهترین رکورد را به ثبت برسانم.

پایان خبر آزیلاز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شهلا بهروزی راد: برای پارالمپیک شبانه روز تمرین می کنم" هستید؟ با کلیک بر روی خانواده، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شهلا بهروزی راد: برای پارالمپیک شبانه روز تمرین می کنم"، کلیک کنید.