شکست تیم ملی هندبال دختران ایران برابر بلاروس

شکست تیم ملی هندبال دختران ایران برابر بلاروس

نخستین دیدار تدارکاتی تیم های ملی هندبال ایران و بلاروس با حضور معاون وزیر ورزش برگزار شد.

به گزارش آزیلاز، عصر امروز، جمعه 18 خرداد، نخستین بازی دوستانه ی تیم ملی هندبال دختران جوان ایران و زنان بلاروس در سالن فدراسیون هندبال برگزار شد.

نیمه اول این دیدار، نزدیک و پایاپای دنبال شد و تا اواسط دقیقه 20، بازی هر دو تیم نزدیک پیش رفت اما پس از این دقایق دختران بلاروس توانستند 2 گل پیش بیفتند و در دفاع هم خوب ظاهر شدند تا در نهایت این نیمه 13 – 19 به سود حریف اروپایی به پایان برسد.

مصدومیت بازیکن شماره 66 بلاروس از ناحیه مچ پا یکی از حاشیه های این نیمه بود.

در نیمه دوم روند بازی بازیکنان ایران بهتر شد و توانستند در حمله و دفاع موفق تر ظاهر شوند اما در نهایت این بازی با نتیجه 26 بر 31 به سود بلاروس به پایان رسید.

نشمین شافعیان، سرمربی تیم هندبال دختران ایران پس از پایان این دیدار با ابراز رضایت از عملکرد بازیکنانش، گفت: همه خیلی خوب بودند و البته بازی خیلی خوبی داشتیم.

وی افزود: سرعت حریف، ما را غافلگیر کرد و گلر و خط زن بلاروس کار را برای ما سخت کردند اما برای اولین بازی تدارکاتی خیلی خوب بودیم.

شافعیان ادامه داد: بازی امروز را آنالیز می کنیم تا اشکالات بازی امروز را در بازی فردا برطرف کنیم.

مریم کاظمی پور، معاون توسعه ورزش زنان وزارت ورزش و جوانان، تماشاگر ویژه این دیدار بود و در پایان نیز با ملی پوشان هندبال کشورمان گپ و گفتی داشت.

پایان خبر آزیلاز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شکست تیم ملی هندبال دختران ایران برابر بلاروس" هستید؟ با کلیک بر روی خانواده، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شکست تیم ملی هندبال دختران ایران برابر بلاروس"، کلیک کنید.