صحبت های کلینزمن پیش از بازی با اردن؛ به فینال فکر نمی کنیم!

صحبت های کلینزمن پیش از بازی با اردن؛ به فینال فکر نمی کنیم!

به گزارش خبرگزاری آزیلاز؛ یورگن کلینزمن در نشست خبری قبل از بازی تیم های ملی کره جنوبی و اردن در نیمه نهایی جام ملت های 2023 آسیا گفت: من خیلی هیجان زده هستیم که به نیمه نهایی رسیده ایم و قرار است با اردن بازی کنیم.

سرمربی تیم ملی کره جنوبی درباره عملکرد اردن در بازی های قبلی یادآور شد: آنها از گروه خیلی خوبی آمده اند. سرمربی آنها نیز تیم خیلی خوبی تشکیل داده است. ما تشنه بازی فردا هستیم و می خواهیم باز هم ببریم. هدفی جز رسیدن به بازی نهایی نداریم.

کلینزمن در خصوص بازیکنان خود تاکید کرد: شرایط تیم واقعاً غرور آفرین است و می خواهیم با انرژی زیادی که داریم به مرحله بعد برسیم.

سرمربی گره درباره انگیزه های شخصی اش برای کسب قهرمانی در جام ملت های آسیا یادآور شد: من باور دارم زندگی در لحظه است. من می دانم زندگی درگذشته و اتفاقات مربوط به آن نیست. اعتقاد دارم که باید ببینی زندگی چه چیزی در مرحله بعدی برای تو می خواهد. این اولین جام ملت های آسیای من است که بسیار جذاب بوده است. ما می خواهیم بازی به بازی پیروز شویم و می دانیم که می توانیم به هدفمان برسیم . من از هر ثانیه بودن در این تورنمنت لذت می برم.

کلینزمن با شوخی خاص خود در نشست های خبری این دوره از بازی ها درباره ویژگی قابل توجه کره در جام ملت های 2023 آسیا گفت: به جلو نگاه می کنیم و می خواهیم به همه چیز برسیم حتی چیزی که رسانه ها می گویند. بازیکنانم باتجربه و باانگیزه در حال تلاش برای رسیدن به فینال هستند. خیلی از آنها خانواده هایشان را به قطر آورده اند تا راحت باشند. ما به خودمان اطمینان داریم و برای وقت اضافه و پنالتی هم آماده هستیم.

او در پاسخ به این سوال که «کدام حریف را در فینال ترجیح می دهید؟ گفت: ما به فینال فکر نمی کنیم و فقط به دنبال بردن اردن هستیم.

سرمربی کره جنوبی درباره استرس بسیار بالای تیمش بعد از 68 سال دوری از جام قهرمانی قاره کهن گفت: در حال حاضر در رقابت ها حضور داریم. انتظارات برای هر کشوری در اول تورنمنت سخت است. به مرور بهتر می شوید و پیشرفت می کنید. اگر به گذشته نگاه کنید، آرژانتین اولین بازی را به عربستان در جام جهانی باخت چون فشار زیادی روی آنها بود اما به مرور راحت تر ادامه دادند. این یک پروسه است. ما بازی های درام و سخت زیادی داریم. الان می دانیم که می توانیم این کار را بکنیم و خیلی مثبت نگاه می کنیم. ما جلو می رویم تا با آن مواجه شویم. این اتفاق خیلی روانشناختی است. این یک ماراتن بود که ما تقریباً به آخرش نزدیک شده ایم.

کلینزمن درباره توان فنی بالای تیمش در بازی هایی که به وقت اضافه کشیده شده است گفت: قطعات کوچک یک پازل را کنار هم گذاشتیم و برای این جام به خوبی آماده هستم. ما تشنه پیروزی هستیم. آنها از نظر ذهنی و فیزیکی آماده هستند. من به عنوان مربی باید بازیکنان و توانایی هایشان را گرد هم جمع کنم تا از آنها استفاده کنم. باید روی قدرتمان متمرکز شویم و نقاط قوت آنها را مهار کنیم چرا که آنها بازیکنانی با توانایی فردی خوب در اختیار دارند.

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "صحبت های کلینزمن پیش از بازی با اردن؛ به فینال فکر نمی کنیم!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "صحبت های کلینزمن پیش از بازی با اردن؛ به فینال فکر نمی کنیم!"، کلیک کنید.