صعود ریکرو بانوان ایران به یک چهارم نهایی انتخابی المپیک/ رکورد زهرا نعمتی شکست

صعود ریکرو بانوان ایران به یک چهارم نهایی انتخابی المپیک/ رکورد زهرا نعمتی شکست

تیم ملی ریکرو بانوان ایران علاوه بر صعود از مرحله مقدماتی مسابقات کسب سهمیه انتخابی المپیک در ترکیه، موفق شد در نخستین دیدار مرحله حذفی مغولستان را شکست دهد و با شکست ایتالیا به مرحله یک چهارم نهایی صعود کرد.

به گزارش آزیلاز، آخرین مرحله از مسابقات کسب سهمیه المپیک در رشته تیراندازی با کمان در حالی از امروز در آنتالیا آغاز شد که در بخش بانوان، کمانداران کشورمان در مرحله مقدماتی مسابقات المپیک به مصاف رقبای خود رفتند.

مبینا فلاح در رشته ریکرو و در مرحله مقدماتی با امتیاز 667 در رده نخست، یسنا پورماهانی در رشته ریکرو و در مرحله مقدماتی با امتیاز 649 در رده چهاردهم قرار گرفت و حوریه حاجی حسینی در رشته ریکرو و در مرحله مقدماتی با امتیاز 639 در رده بیست و نهم ایستادند.

همچنین تیم ریکرو بانوان با ترکیب حوریه حاحی حسینی، مبینا فلاح و یسنا پورماهانی با امتیاز 1955 در رده نهم قرار گرفت و در نخستین دیدار خود در مرحله حذفی مسابقات کسب سهمیه المپیک با نتیجه 5 بر 3 مقابل مغولستان به پیروزی رسید و به جمع 16 تیم برتر مسابقات راه پیدا کرد.

صعود تیم بانوان به مرحله یک چهارم نهایی 

تیم ریکرو بانوان ایران در مرحله یک هشتم نهایی مسابقات کسب سهمیه المپیک، مقابل ایتالیا با نتیجه 5 بر یک به پیروزی رسید و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد.

تیم ایران برای صعود به جمع 4 تیم برتر مسابقات و کسب سهمیه تا ساعاتی دیگر باید به مصاف تیم چین برود.

رکورد ریکرو بانوان ایران شکست

با پایان مسابقات مقدماتی کسب سهمیه المپیک در آنتالیا، مبینا فلاح با ثبت امتیاز 667 رکورد ایران را بعد از 7 سال شکست. پیش از این رکورد ریکرو بانوان با امتیاز 661 در اختیار زهرا نعمتی بود که در سال 2017 ثبت شده بود و مبینا فلاح توانست این رکورد را 6 امتیاز بهبود ببخشد.

به گزارش آزیلاز، در ریکرو تیمی زنان چهار تیم برتر و در ریکرو تیمی پسران سه تیم برتر المپیکی می شوند.

همچنین در بخش انفرادی سه کماندار برتر زنان و دو نفر برتر مردان راهی بازیهای پاریس خواهند شد.

این خبر تکمیل شده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "صعود ریکرو بانوان ایران به یک چهارم نهایی انتخابی المپیک/ رکورد زهرا نعمتی شکست" هستید؟ با کلیک بر روی خانواده، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "صعود ریکرو بانوان ایران به یک چهارم نهایی انتخابی المپیک/ رکورد زهرا نعمتی شکست"، کلیک کنید.