صفحۀ اختصاصی «آیندۀ حتمی و نزدیک جهان» رونمایی شد – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان

صفحۀ اختصاصی «آیندۀ حتمی و نزدیک جهان» رونمایی شد - خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آزیلاز، زندگی کردن در جامعه ای امن، آزاد و عدالت محور، که تک تک افراد آن در شادی و آرامش حقیقی و مهرورزی نسبت به یکدیگر باشند، از بزرگ ترین آرزوهایی است که هر انسانِ آزاده ای در دل خود دارد.

استاد محمد شجاعی در کتاب «آیندهٔ حتمی و نزدیک جهان» از اسراری پرده برمی دارد که الزام آماده شدن برای جور دیگر زیستن را به انسان ها القا می کند.

در این کتاب می خوانید که: زیستن در جهانِ آینده، مبانی خودش را دارد، و به تعبیر قرآن در حکومت صالحان، انسان ها بر اساس وزن باطنی شان صاحب اعتبار خواهند بود.

در شرایط کنونی که دنیا در جنگ تمدن ها به صحنهٔ نهایی خویش رسیده است، دو الگوی تمدنی روبه روی هم صف آرایی می کنند: تمدن شیطان و تمدن حق. در این میان تمدنی برنده خواهد بود که قدرتمندتر باشد.

رسانهٔ رسمی استاد محمد شجاعی (وبسایت منتظر) با طراحی صفحهٔ اختصاصی «آیندهٔ حتمی و نزدیک جهان» پیرامون پژوهش ها و مطالعات استاد محمد شجاعی به بیان این حقیقت انکارناپذیر در فرم های مختلف محتوایی پرداخته است تا سهم خود را در آگاه سازی هر چه بیشتر انسان ها ایفا کرده باشد.

علاقمندان می توانند به وبسایت منتظر به آدرس https://montazer.ir/la56 وارد این صفحهٔ اختصاصی شوند.

در میانهٔ این صفحه کتاب صوتی «انقلاب اسلامی و آیندهٔ جهان» و فایل های صوتی کارگاه «مبانی انسان شناسی در تمدن نوین اسلامی» قابل مشاهده می باشد.

گفتنی است فصل های مختلف کتاب صوتی «انقلاب اسلامی و آیندهٔ جهان» با تفکیک زمان بندی انجام شده که سهولت دسترسی به بخش های منتخب را برای مخاطبان فراهم آورده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "صفحۀ اختصاصی «آیندۀ حتمی و نزدیک جهان» رونمایی شد – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "صفحۀ اختصاصی «آیندۀ حتمی و نزدیک جهان» رونمایی شد – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.