صلاحیت خریداران استقلال و پرسپولیس تایید شد – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان

صلاحیت خریداران استقلال و پرسپولیس تایید شد - خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آزیلاز به نقل از سازمان خصوصی سازی، ابراهیم بازیان سرپرست سازمان خصوصی سازی از تایید صلاحیت متقاضیان خرید سهام شرکت های پرسپولیس و استقلال خبر داد و گفت: مطابق تشریفات مندرج در آگهی عرضه سهام شرکت های فرهنگی ورزشی استقلال ایران و پرسپولیس، امروز شنبه یکم اردیبهشت ماه جلسه کارگروه بررسی صلاحیت متقاضیان در محل سازمان خصوصی سازی و با حضور متقاضیان تشکیل شد.

سرپرست سازمان خصوصی سازی ادامه داد: در جلسه ای که تشکیل شد برای هر یک از دو شرکت پرسپولیس و استقلال یک تقاضا دریافت شده بود.

بازیان اضافه کرد: گروهی از بانک های غیردولتی شامل بانک های شهر، ملت، تجارت، صادرات، رفاه و اقتصاد نوین متقاضی خرید سهام پرسپولیس و شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس به همراه شرکت های تابعه آن شامل شرکت های پتروشیمی شهید تندگویان، بوعلی، پارس و بندر امام متقاضی خرید سهام استقلال بوده اند.

وی خاطرنشان کرد: پس از بررسی مدارک متقاضیان خرید سهام دو شرکت یادشده و بحث و گفتگو و پیرامون موضوع، در نهایت با تصمیم کارگروه، صلاحیت متقاضیان مورد تایید این سازمان قرار گرفت و بر این اساس، مقرر شد سازمان خصوصی سازی فهرست این متقاضیان را برای حضور در روز رقابت به سازمان بورس اعلام نماید.

بازیان گفت: بر اساس مفاد دستورالعمل مربوطه، در عرضه شرکت های بورسی و فرابورسی بررسی صلاحیت تخصصی متقاضیان، توسط کارگروه منتخب هیات واگذاری و توسط سازمان خصوصی سازی صورت گرفته و سایر صلاحیت ها شامل اهلیت عمومی و تمکن مالی توسط سازمان بورس و شرکت فرابورس صورت می گیرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "صلاحیت خریداران استقلال و پرسپولیس تایید شد – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "صلاحیت خریداران استقلال و پرسپولیس تایید شد – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.