طبق برنامه کارها را پیش ببرید/ تجهیزات رشته ها نوسازی می شوند – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان

طبق برنامه کارها را پیش ببرید/ تجهیزات رشته ها نوسازی می شوند - خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آزیلاز و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، نشست وبیناری کیومرث هاشمی با روسای فدراسیون های ورزشی با عنوان «حماسه خدمت بدون وقفه باقیست» امروز در محل وزارتخانه برگزار شد.

وزیر ورزش و جوانان در این نشست با عرض تسلیت به مناسبت سانحه ناگوار برای رییس جمهور و هیات همراه اظهار داشت: همانطور که رهبر انقلاب فرمودند که در امور کشور هیچ خللی ایجاد نمی شود ما نیز وظیفه داریم در راستای ماموریتی که داریم به بهترین شکل کارها را پیش ببریم. این قول را به شهدا داده ایم که همین مشی را ادامه دهیم و از همین جا خدمت آیت الله رییسی این قول را می دهیم که راه شان را ادامه خوهیم داد و به تاسی از این بزرگ مرد، راه رییس جمهور مردمی را ادامه می دهیم.

وی ادامه داد: رییس جمهور شهید همواره تاکید داشتند هرکاری که می کنید باید رضایت و خوشنودی مردم را درپی داشته باشد و اعتقاد داشتند که خدمت به مردم بالاترین عبادت است. وظیفه داریم که اسلحه روی زمین نماند و براساس منویات رهبر انقلاب به اهداف مان برسیم.

کیومرث هاشمی خاطرنشان کرد: مثل گذشته باید کار را انجام دهیم و بتوانیم با یک کار جهادی دل مردم را شاد کنیم.

وزیر ورزش و جوانان تاکید کرد: فدراسیون ها در بحث برگزاری مسابقات طبق برنامه پیش بروند. ما قایل بر تعطیل شدن ورزش نیستیم و نمی خواهیم هیچ خللی در امور جاری فدراسیون ها ایجاد شود.

وزیر ورزش بیان کرد: کمتر از سه ماه دیگر دو رویداد بزرگ المپیک و پارالمپیک را پیش رو داریم. در برخی از رشته ها کسب سهمیه کرده ایم و در برخی فدراسیون ها نیز به دنبال سهمیه هستیم که امیدواریم با تلاش خوب فدراسیون ها به این مهم دست پیدا کنیم.

هاشمی ادامه داد: امسال موفق شدیم از 1517 نفر ورزشکار و قهرمان تجلیل کنیم و شخص رییس جمهور نیز رضایت کاملی از این مراسم داشتند. این وظیفه را داریم که راه را ادامه دهیم و قطعا با رهنمودهای رهبر معظم انقلاب این راه ادامه پیدا می کند و این تلاش ها باعث خوشنودی مردم می شود.

وی تصریح کرد: سعی کردیم که در سال 1403 اعتبارات فدراسیون ها را افزایش دهیم. همچنین اعتباراتی به لحاظ تجهیز شدن فدراسیون ها درنظر گرفتیم که این مبلغ از محل مسیولیت های اجتماعی وزارت نفت تامین خواهد شد و هدف این است که ناوگان تجهیزات فدراسیون ها به روز شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "طبق برنامه کارها را پیش ببرید/ تجهیزات رشته ها نوسازی می شوند – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "طبق برنامه کارها را پیش ببرید/ تجهیزات رشته ها نوسازی می شوند – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.