علی لبیب طلسم را شکست/ مدال برنز بر گردن رکابزن جوان ایران – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان

علی لبیب طلسم را شکست/ مدال برنز بر گردن رکابزن جوان ایران - خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آزیلاز، امروز دوشنبه 21 خردادماه و در ادامه مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی آسیا جاده در آلماتی قزاقستان، رکابزنان رده سنی جوانان و زیر 23 سال در بخش استقامت جاده به رقابت پرداختند.

در رده سنی زیر 23 سال امروز علی لبیب شگفتی ساز بازی های آسیایی هانگژو توانست مسیر 120 کیلومتری را با عملکردی فوق العاده به پایان برساند و پس از دو نماینده کشور امارات صاحب مدال برنز شود. مسابقه امروز در شرایطی سخت و دشوار برگزار شد و باتوجه به اینکه دو نماینده اماراتی از گروه اصلی جدا شده بودند رسیدن به آنها و کسب مدال برنز برای لبیب ارزشی کمتر از طلا نداشت. م

حمد درزی رامندی، پوریا یعقوبی و مهد آقاکاشی دیگر نمایندگان کشورمان در این مسابقه بودند. در رقابت امروز 69 رکابزن حضور داشتند.

همچنین در مسابقه جاده جوانان امروز امیرحسین وطن پرست و محمدنبی میرباقری به رقابت پرداختند که حاصل آن کسب عنوان پنجمی برای میرباقری جوان آینده دار کشورمان بود. نبی میرباقری یکسال دیگر در رده سنی جوانان می تواند رکاب بزند و این مقام باارزش می تواند در سال آینده برای این جوان رعنای دوچرخه سواری ارشمند باشد.

نتایج رکابزنان در این مسابقه به شرح زیر است:

استقامت جاده زیر 23 سال

1- جاسم علی عبدالله از امارات

2- محمد المتیوی از امارات

3- علی لبیب از ایران

.

23- مهدی آقاکاشی از ایران

28- محمد رامندی از ایران

47- پوریا یعقوبی از ایران

استقامت جاده جوانان:

1- جولیان ابی مانیو از اندونزی با زمان

2- لون لی از تایوان

3- فت فانوم از تالیند

4- کریل چژان از قزاقستان

5- محمدنبی میرباقری

– 2

0- امیرحسین وطن پرست

مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی آسیا فردا با رقابت رکابزنان رده سنی بزرگسالان در بخش استقامت جاده ادامه خواهد داشت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "علی لبیب طلسم را شکست/ مدال برنز بر گردن رکابزن جوان ایران – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "علی لبیب طلسم را شکست/ مدال برنز بر گردن رکابزن جوان ایران – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.