فتح منچستر به روش ایتالیایی / بدترین ورژن مونیخی ها هم کابوس توپچی هاست

فتح منچستر به روش ایتالیایی / بدترین ورژن مونیخی ها هم کابوس توپچی هاست

در دومین شب مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، ریال مادرید و بایرن مونیخ با غلبه بر رقبای انگلیسی خود راهی دور نیمه نهایی شدند.

به گزارش آزیلاز، جدال پپ و کارلتو در اتحاد مطابق انتظارها پیش رفت و توپ و میدان در اختیار سیتیزن ها بود اما در همان نیمه نخست رودریگو باز هم پپ را آزار داد و روی یک ضد حمله گل اول مادریدی ها و چهارمین گل خودش به منچسترسیتی را به ثمر رساند.

پس از گل فشار شاگردان گواردیولا بیشتر شد و شدت فشارها در 10 دقیقه پایانی بالاخره مادریدی ها را دچار اشتباه کرد و دفع ناقص رودیگر را دی بروینه به طاق دروازه لونین چسباند. در وقت های اضافه هم آنچلوتی فوتبال ناب ایتالیایی و کاتاناچیو واقعی را به نمایش گذاشت و توانست بازی را به ضربات پنالتی بکشاند.

تصور می شد سیتیزن ها در ضربات پنالتی در اتحاد دست بالاتر را داشته باشند و با اولین پنالتی هدررفته مودریچ امید به اردوگاه این تیم بخشیده شد اما شاهکار لونین در ضربات پنالتی و مهار 2 ضربه از برناردو سیلوا و کواچیچ حکم به صعود مادریدی ها به مرحله نیمه نهایی داد.

در سمت دیگر ماجرا توخل و آرتتا در آلیانتس آره نا جدال خود را برگزار کردند و بایرن مونیخ ثابت کرد حتی در بدترین روزهایش هم برابر آرسنال شکست نمی خورد.

باواریایی ها در این بازی با تک گل یوزآ کیمیش به برتری رسیدند و جواز حضور در مرحله بعدی را کسب کردند.

به این ترتیب در مرحله نیمه نهایی یک رقابت سنتی و جذاب بین ریال مادرید و بایرن مونیخ شکل خواهد گرفت.

پایان خبر آزیلاز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فتح منچستر به روش ایتالیایی / بدترین ورژن مونیخی ها هم کابوس توپچی هاست" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فتح منچستر به روش ایتالیایی / بدترین ورژن مونیخی ها هم کابوس توپچی هاست"، کلیک کنید.