فرار هالیوودی سارق سابقه دار از دست پلیس ناکام ماند

فرار هالیوودی سارق سابقه دار از دست پلیس ناکام ماند

آفتاب نیوز :

سردار علی ولیپور گودرزی با اشاره به دستگیری یک زوج سارق در یک تعقیب و گریز 20 دقیقه ای گفت: شامگاه جمعه 11 اسفند ماه سال جاری تیم گشت پلیس آگاهی تهران بزرگ در محدود اتوبان تهران به سمت کرج درحال گشت زنی بودند که به یک دستگاه خودروی پژو 405 مشکی رنگ با دو سرنشین خانم و آقا مشکوک شدند. در همین راستا نیز ماموران اقدام به بررسی ابتدایی شماره پلاک خودروی پژو 405 کردند که در جریان آن مشخص شد خودروی مذکور سرقتی است. 

وی با بیان اینکه در همین راستا دستور توقف به راننده و سرنشین خودروی سرقتی صادر شد، گفت: اما راننده با مشاهده خودروی گشت پلیس آگاهی تهران اقدام به افزایش سرعت خودرو کرده و تصمیم به فرار گرفت.  این فرد با سرعت بالا و انجام حرکات مارپیچ وخطرناک سعی در فرار از سایه پلیس را داشت. در همین راستا نیز عملیات تعقیب و گریز شکل گرفت. 

ولیپور گودرزی با بیان اینکه متهم بدون توجه به فرار پلیس به مسیر فرار خود ادامه داد، گفت: در ادامه ماموران اقدام به شلیک هوایی کردند اما باز هم راننده به شکل دیوانه واری به فرار خود ادامه داد. کارآگاهان در ادامه لاستیک های خودروی پژو سرقتی را با قانون بکارگیری سلاح هدف قرار داده اما متهم در حالیکه لاستیک های خودرو بر اثر شلیک گلوله ترکیده بود با حرکت روی  رینگ های خودرو به فرار خطرناک خود ادامه داد. 

رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: این تعقیب و گریز از اتوبان کرج تا پل فردیس ادامه داشت و زمانیکه متهم مسیر خود را به سمت جاده چالوس تغییر داد، کارآگاهان موفق به متوقف کردن خودروی سرقتی شدند. راننده پس از متوقف شدن خودرو، با رها کردن همدست زن که در خودرو بود با پای پیاده شروع به فرار کرد که در ادامه ماموران با تعقیب متهم او را دستگیر کردند. 

ولیپور گودرزی با بیان اینکه هردو متهم دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شدند، گفت: متهمان برای سیر مراحل قانونی در اختیار مقام قضایی قرار گرفته است و تحقیقات تکمیلی در این پرونده ادامه دارد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فرار هالیوودی سارق سابقه دار از دست پلیس ناکام ماند" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فرار هالیوودی سارق سابقه دار از دست پلیس ناکام ماند"، کلیک کنید.