فرزانه فصیحی از مسابقات قهرمانی جهان جاماند

فرزانه فصیحی از مسابقات قهرمانی جهان جاماند

دونده سرعتی ایران که وردی مسابقات دوومیدانی داخل سالن قهرمانی جهان را به دست آورده بود، از حضور در این مسابقات بازماند.

به گزارش آزیلاز، فرزانه فصیحی، دونده سرعتی ایران که ورودی رقابت های دوومیدانی داخل سالن قهرمانی جهان را به دست آورده بود از  حضور در این رقابت ها بازماند.

او در پستی در صفحه شخصی اینستاگرام خود در این باره نوشت: «از یک مسابقه دیگر هم جاماندم؛ قهرمانی جهانی. بدون اینکه خطایی کرده یا تقصیری داشته باشم. شاید درک ارزش حضور و سختی کسب ورودی مسابقات قهرمانی جهان برای عده ای قابل لمس نباشد اما من هیچوقت بابت آن نه پاداش خواستم، نه حواله ای و نه اینکه خبرش را در سایت فدراسیون بزنند. بدون هیچ توقع و انتظاری حتی یک لوح تقدیر ساده.

من در سال های اخیر یاد گرفتم سطح توقعاتم را تا حد زیر صفر پایین بیاورم و امروز با وجود این حجم از ناملایمتی و نادیده گرفته شدن ها باز هم ادامه دادم. من فقط توقع داشتم در آماده ترین سال ورزشی ام و بعد از رکوردشکنی بروم با بزرگان جهان مسابقه بدهم و کاری کنم که در تاریخ ورزش بی سابقه بوده است اما این اجازه به من داده نشد. دلیلش دیگر برایم مهم نیست که چرا اینگونه شد چون بار اول نیست و بار آخر هم نخواهد بود اما حالا پرچم ایران در محل مسابقات نیست.

از وقوع اتفاق بی سابقه در تاریخ ورزش کشور جلوگیری شد و ناراحت کننده ترین اتفاق اینکه زحمات، تلاش و رویاهای یک ورزشکار زیر پا له شد. هیچ کاری از دستم برنمی آید. چند روز ناراحتی می کنم، به خودم می آیم و ادامه می دهم. این روتین 15 سال سابقه ورزش من بوده است.»

با این حال محمد مشهدی یاری، سرپرست دبیری فدراسیون دوومیدانی صادر نشدن ویزا را دلیل عدم حضور فصیحی در قهرمانی جهان عنوان کرد.

مشهدی یاری در گفت وگو با آزیلاز در این مورد بیان کرد: «مشکل ویزا داشت و صادر نشد. سفارت انگلیس باید ویزا را صادر می کرد که مشکلات خود را دارد. ما نامه زده بودیم که ممکن است ورزشکاران ما ورودی قهرمانی جهان بیاورند با ما همکاری کنید اما گفتند تا دعوتنامه به اسم نیاید کاری انجام نمی دهیم. ورودی دیر آمد. حسن تفتیان که اصلا ورودی نگرفت. فکر می کنم فرزانه فصیحی هم 22 بهمن ورودی گرفت که بچه ها 25 بهمن به سفارت رفته بودند. سفارت به آنها دو ماه بعد وقت داد. بچه ها از بین الملل وزارت ورزش کمک گرفتند اما باز هم سفارت تاریخ را دو هفته بعد انداخته بود. این اتفاق افتاد و متاسفانه ویزا نیامد.

او در واکنش به پست فرزانه فصیحی گفت:مساله دیگری غیر از ویزا نبوده است.»

پایان خبر آزیلاز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فرزانه فصیحی از مسابقات قهرمانی جهان جاماند" هستید؟ با کلیک بر روی خانواده، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فرزانه فصیحی از مسابقات قهرمانی جهان جاماند"، کلیک کنید.