فرمانده فراجا: انتخابات در امنیت کامل در حال برگزاری است

فرمانده فراجا: انتخابات در امنیت کامل در حال برگزاری است

فرمانده فراجا با تاکید بر اینکه تا به این لحظه هیچگونه حادثه امنیتی در هیچ نقطه‌ای از کشور گزارش نشده است، گفت: امنیت انتخابات کاملا برقرار و با نظم کامل درحال انجام است.

به گزارش آزیلاز، سردار احمدرضا رادان پس از حضور در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری کشورمان در محل مسجد مالک اشتر ستاد فراجا گفت: روند انتخابات به خوبی و در امنیت کامل در حال برگزاری است و خوشبختانه تا این لحظه هیچگونه حادثه امنیتی در هیچ نقطه‌ای از کشور گزارش نشده و انتخابات در امنیت کامل درحال برگزاری است.

وی با اشاره به آماده‌باش ماموران پلیس در روز رای گیری گفت: البته پلیس از همان روزهای نخست شروع فرآیند انتخابات در آماده باش بوده و به وظایف قانونی خود عمل کرد. امروز نیز همکاران من در شعب اخذ رای سراسر کشور حضور دارند و همانطور که گفتم انتخابات در نظم کامل در حال انجام است و همکاران ما تا آخرین لحظه رأی گیری و شمارش آراء و اعلام نتایج در کنار مردم خواهند بود.

رادان در ادامه با بیان اینکه دنیا امروز نیز شاهد شگفتانه ای دیگری از حضور مردم در انتخابات ریاست جمهوری خواهد بود، گفت: برابر گزارش‌های دریافتی حضور مردم در پای صندوق‌های رای عدد قابل توجهی است. در این شرایط می‌توان گفت که امروز رأی ندادن، نوعی خودتحریمی برای مردم محسوب می‌شود.

وی افزود: امروز اگر کسانی مدعی اظهارنظر در صحنه سیاسی کشور هستند باید با حضور در پای صندوق های رأی نظر خود را اعلام کنند. 

پایان خبر آزیلاز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فرمانده فراجا: انتخابات در امنیت کامل در حال برگزاری است" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فرمانده فراجا: انتخابات در امنیت کامل در حال برگزاری است"، کلیک کنید.