فرهاد مجیدی مهمان ویژه فینال لیگ قهرمانان آسیا شد!

فرهاد مجیدی مهمان ویژه فینال لیگ قهرمانان آسیا شد!

به گزارش خبرگزاری آزیلاز، فرهاد مجیدی سرمربی اسبق استقلال که با این تیم توانست در لیگ بیست و یکم بدون شکست قهرمان شود، این روزها مربیگری نمی کند اما از دنیای فوتبال اصلاً فاصله نگرفته و لیگ قهرمانان آسیا را به طور جدی دنبال می کند. فرهاد که همراه با العین امارات در سال 2003 قهرمان اولین دوره لیگ قهرمانان آسیا شد و تنها چهره ایرانی محسوب می شود که به چنین افتخاری نایل شده، قبل از جدال برگشت العین مقابل الهلال عربستان، برای این تیم آرزوی موفقیت کرد و پس از فینالیست شدن نماینده امارات نیز با انتشار متن و عکسی این اتفاق را به مدیران، مربیان و بازیکنان العین تبریک گفت. اتفاقا کادر مدیریتی باشگاه العین امارات تدارک دیده اند تا پیشکسوتان و بازیکنان اسبق این باشگاه را هنگام برگزاری دیدار فینال لیگ قهرمانان به ورزشگاه دعوت کنند و فرهاد مجیدی هم یکی از همین مدعوین است.

بنابر روایت خبر ورزشی، اگر فرهاد خودش تمایل داشته باشد، بدون هیچ مشکلی می تواند این مسابقه را در جایگاه ویژه ورزشگاه اختصاصی باشگاه العین از نزدیک تماشا کند. فینال لیگ قهرمانان آسیا میان العین امارات و یوکوهاما مارینوس ژاپن برگزار می شود و فعلاً قرار است مسابقه به صورت رفت و برگشت باشد. بازی رفت 22 اردیبهشت خواهد بود و جدال برگشت هم پنجم خرداد برگزار می شود اما هنوز شخص نیست کدام تیم در جدال رفت میزبان است. این نکته را هم فراموش نکنیم که مجیدی از تقابل با ژاپنی ها در مسابقات فینال خاطره تلخی دارد. او اردیبهشت سال 1378 همراه با استقلال در فینال جام باشگاه های آسیا با نتیجه 2 بر یک مغلوب جوبیلو ایواتا ژاپن شد.

258219

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فرهاد مجیدی مهمان ویژه فینال لیگ قهرمانان آسیا شد!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فرهاد مجیدی مهمان ویژه فینال لیگ قهرمانان آسیا شد!"، کلیک کنید.