فصل قراردادهای میلیاردی فوتبالیست ها/ والیبالیست ها خوش شانس هستند؟

فصل قراردادهای میلیاردی فوتبالیست ها/ والیبالیست ها خوش شانس هستند؟

ورزش ایران و جهان امروز نیز با اتفاقات و مسایل مختلفی همراه بود که گزیده ای از این وقایع و رویدادها در ادامه آمده است.

به گزارش آزیلاز، کاپیتان تیم ملی شمشیربازی گفت: کریستین بایو در گرندپری سیول همکاری خوبی با من نداشت و رفتار غیرحرفه ای انجام داد.

علی پاکدامن در گفت وگو با آزیلاز درباره ی صعود به رنکینگ سه جهان که برای اولین بار در شمشیربازی اتفاق افتاد، بیان کرد: اتفاق بزرگی برای من و شمشیربازی ایران بود که اولین بار در رنکینگ سه جهان قرار گرفتم. این رنکینگ با حضور در یک یا دو مسابقه به دست نیامد.  10 مسابقه را در یک سال پشت سر گذاشتم و هر روز تمرین کردم و دوری از خانواده را تحمل کردم و سختی کشیدم.

اعلام زمان پنجره نقل و انتقالاتی فصل 04-1403 فوتبال

زمان نقل و انتقالات فصل 04-1403 فوتبال ایران اعلام شد.

سازمان لیگ فوتبال زمان نقل و انتقالات تابستانی و زمستانی فصل 04-1403 را اعلام کرد.

صعود 17 پله ای نوشاد عالمیان در رنکینگ جهانی

ملی پوش تنیس روی میز ایران در رنکینگ فدراسیون جهانی 17 پله صعود کرد و به رده 51 جهان آمد. پس از مسابقات تنیس روی میز بین المللی عربستان، رنکینگ فدراسیون جهانی به روز شد و نوشاد عالمیان تنها بازیکن ایرانی بود که صعود کرد. 

اعلام آرای کمیته وضعیت/استقلال محکوم شد

کمیته وضعیت بازیکنان آرای خود را درباره چند پرونده صادر کرد.

آرای صادره به شرح زیر است:

*در پرونده شکایت امیرحسین شکوری از باشگاه استقلال تهران، این باشگاه به پرداخت مبلغ یک میلیارد ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 38 میلیون و 150 هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

فهرست کامل فرنگی کارانی که سهمیه المپیک گرفتند/ ایران و مصر در صدر

با پایان پنجره انتخابی المپیک، فهرست کامل کشتی گیران فرنگی برای حضور در المپیک پاریس مشخص شد.

مسابقات کشتی انتخابی المپیک در استانبول ترکیه برگزار شد و چهره کامل کشتی گیرانی که در رشته فرنگی برای کشورشان سهمیه المپیک بدست آوردند، مشخص شد. بر این اساس تنها ایران و مصر کشورهایی بودند که در تمام 6 وزن المپیکی توانستند جواز حضور در این رقابت ها را به دست بیاورند.  

خوش شانسی والیبال ایران در لیگ ملت ها چیست؟

ملی پوش سابق والیبال معتقد است هرچند تیم ملی فرصت کوتاهی برای آماده سازی برای لیگ ملت ها داشت و بدون بازی تدارکاتی راهی این مسابقات شده است اما بازیکنان فعلی مدت هاست کنار هم بازی می کنند و همین موضوع امتیاز مثبتی محسوب می شود.

لیگ ملت های والیبال 2024 از سه شنبه، یکم خرداد 1403 در کشورهای برزیل و ترکیه آغاز می شود و دهم تیر با معرفی تیم های برتر گروه مردان به پایان می رسد.

چگینی رییس فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی شد

افشین چگینی در دور دوم انتخابات فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی موفق شد از سد یوسف بهتری عبور کند و رییس فدراسیون شود. مجمع انتخابات فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی به ریاست محمد شروین اسبقیان در سالن فارسی آکادمی ملی المپیک برگزار شد.

افشین چگینی، یوسف بهتری، حمیدرضا پارسی منش، یوسف جاویدان، محمد عسگری و جاسم منوچهری 6 کاندیدای حاضر در مجمع بودند که حمیدرضا پارسی منش، محمد عسگری و یوسف جاویدان  پیش از رای گیری به نفع یوسف بهتری انصراف خود را اعلام کردند.

ویدیو/ سردار آزمون در آخرین تمرینات رم

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران در آخرین تمرینات رم حاضر شد و با سایر هم تیمی هایش تمرین کرد.

حواشی انتخاب عجیب در دوومیدانی/ مطیعی: نیازی به تعامل با والیبال ندیدیم

سرپرست فدراسیون دوومیدانی به انتخاب سرمربی تیم ملی والیبال جوانان به عنوان سرمربی تیم ملی دوومیدانی زنان واکنش نشان داد و گفت: نیازی به تعامل با فدراسیون والیبال حس نکردم چون قرار نیست خانم بلوری زاده وقت آنچنانی برای ما بگذارد.  

فدراسیون دوومیدانی در خبری اعلام کرد که پدیده بلوری زاده به عنوان سرمربی تیم ملی دوومیدانی زنان انتخاب شده است. این در حالی است که بلوری زاده پیش از این به عنوان سرمربی تیم ملی والیبال دختران ایران در رده جوانان انتخاب شده است و با این تیم مدت هاست که کار می کند و قرار است به مسابقات اعزام شود.

برگزاری انتخابات 6 فدراسیون تا پایان تیر/ رییس فدراسیون ناشنوایان دو شغله نیست

معاونت توسعه ورزش حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان گفت: سعی داریم تا پایان تیر انتخابات 6 فدراسیون دیگر را نیز برگزار کنیم تا وضعیت فدراسیون هایی که با سرپرست اداره می شوند زودتر تعیین تکلیف شود.

محمدشروین اسبقیان ظهر سه شنبه در حاشیه برگزاری مجمع انتخابات فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی گفت: این دوازدهمین مجمع انتخاباتی بود که برگزار شد؛ 6 فدراسیون باقی مانده که تا پایان تیر انتخابات آن ها برگزار خواهد شد. در مورد بولینگ و بیلیارد نیز در حال بررسی هستیم تا زودتر زمان برگزاری انتخابات آن را نیز مشخص کنیم تا پایان تیر دیگر فدراسیونی نداشته باشیم که به صورت سرپرستی اداره شود.

پایان خبر آزیلاز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فصل قراردادهای میلیاردی فوتبالیست ها/ والیبالیست ها خوش شانس هستند؟" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فصل قراردادهای میلیاردی فوتبالیست ها/ والیبالیست ها خوش شانس هستند؟"، کلیک کنید.