فیلم| کمین هوشمندانه یک پلنگ برای گراز نگون بخت

فیلم| کمین هوشمندانه یک پلنگ برای گراز نگون بخت

آفتاب نیوز :

یک پلنگ با مشاهده خانواده ای از گرازهای وحشی در مقابل آن ها کمین کرد و با حمله ای ناگهانی موفق به شکار یکی از آن ها شد.

مروی ون نیکرک، دندانپزشک و از علاقه مندان به پارک ملی کروگر در آفریقای جنوبی، از این رویارویی باورنکردنی با حیات وحش فیلم گرفت و آن را به اشتراک گذاشت.

 مروی به همراه همسر و والدینش صبح زود کمپ را ترک کردند. وی گفت: معمولاً ما دوست داریم در ساتارا بمانیم، اما بنا به دلایلی، فکر کردیم این بار کمپینگ در پرتوریوسکوپ را امتحان کنیم.

جاده ها ساکت بود و ما برای مدتی هیچ حیوانی ندیدیم. همسرم گفت چیزی توجهش را جلب کرد و فکر کرد شاید پلنگ بوده است. وقتی به عقب برگشتیم، یک پلنگ زیبا بود که زیر درختی دراز کشیده بود. ما زمان زیادی را با آن گذراندیم، و پس از عکس های زیاد، والدینم که در یک وسیله نقلیه دیگر بودند، تصمیم گرفتند در حالی که ما ماندیم حرکت کنند.

وقتی پدر و مادرم رفتند، چند گراز را در حال عبور از جاده دیدیم. چند دقیقه بعد، تغییر شدیدی در رفتار پلنگ ایجاد شد. این زمانی است که همه چیز واقعاً هیجان انگیز شد! گراز ها هیچ تصوری از خطری که در پیش داشتند نداشتند. از سوی دیگر، پلنگ چنین شانسی را باور نمی کرد، ناهار به معنای واقعی کلمه به سمت او می رفت!

این اتفاق در اواسط فصل خشک اتفاق افتاد و چیز زیادی برای پوشش وجود نداشت. با این حال، هنوز، پلنگ خونسردی خود را حفظ کرد و به آرامی به سمت یک تکه کوچک بوته، خزید.

گراز ها واقعاً نزدیک شده بودند. آن ها هنوز از پلنگ در فاصله چند متری کاملا بی اطلاع بودند، اما به دلایلی ناگهان متوقف شدند. پس از چند قدم دیگر، پلنگ فرصت مناسبی برای حمله خود داشت و با حمله ای برق آسا شکار را گرفت.

این یک گراز بزرگ بود و پلنگ مدتی طول کشید تا کار را تمام کند. وقتی گراز را کشت، فکر کردیم که فوراً آن را روی درخت بلند منتقل می کند، اما طعمه خیلی بزرگ بود یا شاید پلنگ خیلی خسته شده بود. پلنگ جسد گراز را به سراسر جاده، درست روبروی ما کشید، جایی که در بوته های آن طرف ناپدید شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فیلم| کمین هوشمندانه یک پلنگ برای گراز نگون بخت" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فیلم| کمین هوشمندانه یک پلنگ برای گراز نگون بخت"، کلیک کنید.