قلعه نویی: چمن مصنوعی در آب وهوای عشق آباد تعجب آور است

قلعه نویی: چمن مصنوعی در آب وهوای عشق آباد تعجب آور است

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران می گوید دیدار رفت برابر ترکمنستان به تاریخ پیوسته و بازی فردا روز جدیدی خواهد بود.

به گزارش آزیلاز و به نقل از بخش رسانه ای تیم ملی، امیر قلعه نویی در نشست خبری پیش از دیدار برابر ترکمنستان اظهار کرد: این بار سومی است که به عشق آباد سفر می کنم. به نسبت آخرین سفری که به این کشور داشته ام، تغییرات زیادی به لحاظ شهرستانی و تمیزی شهر ایجاد شده اما چیزی که برای من تعجب آور است، استفاده از زمین چمن مصنوعی با این شرایط آب و هوایی خوب این شهر است.

وی درباره دیدار فردا برابر ترکمنستان و نتیجه ثبت شده در بازی رفت، گفت: ترکمنستان را تیم خوب و با برنامه ای دیدم اما نتیجه بازی رفت به تاریخ پیوسته است و ما دیگر به آن بازی فکر نمی کنیم. آنها فردا میزبان هستند و حتما از انگیزه های لازم برخوردارند اما ما هم قطعا به دنبال یک بازی خوب به همراه برد هستیم. 

سرمربی تیم ملی در پاسخ به خبرنگار ترکمنستانی که از او درباره حضور سردار آزمون به همراه تیم ملی پرسیده بود، گفت: سردار آزمون بازیکنی ایرانی و بین المللی است که پس از مصدومیت در بازی رفت، برای ادامه درمان به همراه تیم ملی به ترکمنستان سفر کرد، ضمن اینکه او به مردم ترکمن هم علاقه دارد.

خبرنگاری از قلعه نویی پرسید که توصیه شما به بازیکنان جوان ترکمنستان چیست که سرمربی ایران در پاسخ گفت: فوتبال چند شاخصه دارد که در وهله اول دولتها باید زیرساخت های لازم را در اختیار بازیکنان جوان بگذارند و پس از شناسایی استعدادها از طریق باشگاه ها، شرایط را برای رشد آنها فراهم کنند اما یک بازیکن برای موفقیت باید در ابتدا صداقت داشته باشد و پس از آن در زندگی شخصی و حرفه ایش منظم باشد و با هدفی که برای خود ترسیم می کند، کارش را تا رسیدن به هدف دنبال کند. البته انسان باید در درجه اول برای جامعه اش مفید باشد و بعد از آن اگر فوتبالیست شد، چه بهتر.

قلعه نویی در پاسخ به سوال خبرنگاری که از او پرسید با توجه به نتیجه بازی رفت، فردا چند گل به ترکمنستان می زنید گفت: هر بازی شرایط خاص خودش را دارد اما همانطور که گفتم نتیجه بازی رفت به تاریخ پیوسته و ما هم تمام تلاش مان را برای پیروزی انجام می دهیم اما نتیجه نهایی دست خداست.

خبرنگاری از سرمربی ایران پرسید چند بازیکن لژیونر ایران فردا بازی خواهند کرد که او گفت: تا فردا برای رسیدن به جواب این سوال منتظر بمانید!

پایان خبر آزیلاز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قلعه نویی: چمن مصنوعی در آب وهوای عشق آباد تعجب آور است" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قلعه نویی: چمن مصنوعی در آب وهوای عشق آباد تعجب آور است"، کلیک کنید.