قهرمان لالیگا مشخص شد! – آزیلاز

به گزارش خبرگزاری آزیلاز؛ وقفه دیدارهای ملی ماه مارس باعث شد که رقابت های لالیگا فعلا در هفته بیست و نهم متوقف شود و همه چیز در ادامه فصل و در 9 دیداری که از این رقابت ها باقی مانده مشخص خواهد شد.

به نقل از ورزش سه شاید بسیاری از موارد در این فصل برای عده زیادی از فوتبال دوستان مشخص باشد اما هنوز سرنوشت بسیاری از جایگاه ها مشخص نیست و به همین دلیل انتظار می رود که 9 هفته بسیار دشوار و پر از درگیری و تلاش برای رسیدن به اهداف هر باشگاه در پیش داشته باشیم.

در این 9 هفته باید تکلیف قهرمان، چهار تیم صعود کننده به لیگ قهرمانان، تیم های حاضر در سوپرجام و قهرمان جام حذفی و همچنین سه تیم سقوط کننده مشخص شود و این موضوع بسیار مهمی خواهد بود که توجه بسیاری از فوتبال دوستان اسپانیایی به آن است.

این فاصله دو هفته ای برای استراحت و دوری بازیکنان از میادین باعث می شود که این انتظار با هیجان بیشتری همراه شود و البته فرصتی هم برای پیش بینی و محاسبه اتفاقاتی که قرار است رخ دهد به خبرنگاران می دهد و این بار این کار به ابر رایانه اوپتا سپرده شده است.

2003055

این ابر رایانه با محاسباتش اعلام کرده است که ریال مادرید با 98.6 درصد قهرمان این مسابقات خواهد بود. آنها در حال حاضر در فاصله 9 بازی تا پایان لیگ با هشت امتیاز اختلاف نسبت به بارسلونا در صدر جدول قرار دارند و به نظر می رسد که گرفتن این جایگاه از آنها به عملیاتی غیرممکن برای تیم ژاوی تبدیل شده است.

در این پیش بینی همچنین گفته شده است که ریال مادرید، بارسلونا و خیرونا راهی لیگ قهرمانان خواهند شد اما تیم چهارم در واقع اتلتیک بیلبایو با 42.3 درصد شانس است و این در حالی است که اتلتیکو مادرید تنها 37.2 درصد شانس صعود به لیگ قهرمانان فصل بعدی را دارد.

ریال سوسیداد هم مدعی اصلی قرار گرفتن در جایگاه ششم است که بتواند بدون نگرانی سهمیه حضور در لیگ اروپا یا لیگ کنفرانس را به دست آورد و 73.5 درصد از این نظر شانس دارد. بتیس با 34 و والنسیا با 26.7 درصد پس از این تیم قرار دارند.

ابر رایانه اوپتا همچنین پیش بینی کرده که آلمریا، گرانادا و کادیز سه تیمی خواهند بود که در پایان فصل به دسته دوم سقوط خواهند کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قهرمان لالیگا مشخص شد! – آزیلاز" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قهرمان لالیگا مشخص شد! – آزیلاز"، کلیک کنید.