لزوم استفاده از ظرفیت انتخابات برای ساختن کشور – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان

لزوم استفاده از ظرفیت انتخابات برای ساختن کشور - خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آزیلاز، رضامراد صحرایی وزیر آموزش و پرورش امروز به همراه مدیرکل آموزش و پرورش تهران برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری در جمع دانش‌آموزان رأی اولی در دبیرستان شهید مطهری منطقه ۶ رأی خود را به صندوق انداخت.

صحرایی اظهار کرد: انتخابات، مظهر مردم سالاری است و تجلی اراده مردم برای تحقق وعده‌های انقلاب اسلامی و پیش‌رفتن امور کشور است.

وزیر آموزش و پرورش گفت: نکته مهم و اساسی این است که از ظرفیت انتخابات برای ساختن آینده کشور استفاده کنیم. اقدامات باید به نحوی باشد که دشمنان را ناراحت و دوستان را شاد کند. اگر کارها سبب خشنودی دوستان و یاس و ناامیدی دشمنان شود، یک کار ارزشمند به حساب می‌آید.

وی با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری درباره انتخابات خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب با حضور در انتخابات ریاست‌جمهوری با یک جمله کلیدی فرمودند مشارکت مردمی، عزت و آبروی هر کشوری از جمله کشور ما به حساب می‌آید.

صحرایی با بیان اینکه مردم‌سالاری در چنین سطحی گواه این است که دارای یک الگوی ویژه هستیم؛ گفت: این الگوی ویژه از دین اسلام و آئین ایرانیان برآمده است. الگوی مردم‌سالاری برآمده از انقلاب اسلامی است و انقلاب ما ریشه در طریقت اسلامی دارد.

وزیر آموزش و پرورش با دعوت از مردم برای شرکت در انتخابات، اظهار کرد: هر کدام از نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری که انتخاب شود مورد تأیید و احترام ملت ایران است. همه باید به رئیس‌جمهور منتخب کمک کنیم تا وعده‌هایشان در جهت سیاست‌های کلی نظام محقق شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "لزوم استفاده از ظرفیت انتخابات برای ساختن کشور – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "لزوم استفاده از ظرفیت انتخابات برای ساختن کشور – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.