لزوم تجمیع نمایشگاه های تخصصی حوزه دارو در قالب یک رویداد بزرگ ملی

لزوم تجمیع نمایشگاه های تخصصی حوزه دارو در قالب یک رویداد بزرگ ملی

مدیرکل دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو گفت: قاطبه شرکت های دارویی، این مطالبه را از سندیکاهای خود و این اداره کل دارند که برای حصول نتیجه بهتر، نمایشگاه های مختلف مرتبط با حوزه دارو به صورت متمرکز و فارغ از اختلاف نظرات احتمالی، در یک رویداد جامع ملی برگزار گردد.

دکتر محمد پیکان پور در گفت وگو با آزیلاز با اشاره به اینکه برگزاری یک نمایشگاه جامع و کامل می تواند نتایج مطلوبی را در همه ابعاد برای صنعت داروسازی داشته باشد، گفت: تجمیع نمایشگاه های حوزه دارو می تواند با ارایه تصویری جامع از نظام دارویی کشور، منجر به ایجاد هم افزایی تشکل ها، کاهش هزینه اعضا و شرکت ها، افزایش جذب مخاطب، حضور بیشتر شرکت های خارجی و افزایش هم افزایی ها گردد و این مهم به مراتب مفیدتر از تفرق و برگزاری چندین نمایشگاه است.

وی افزود: براین اساس ضرورت دارد سندیکاهای صاحبان صنایع داروهای انسانی، تولیدکنندگان مکمل های دارویی رژیمی و غذایی، انجمن تولیدکنندگان داروهای طبیعی و سنتی، انجمن تولیدکنندگان ماشین آلات داروسازی، سندیکای تولیدکنندگان مواد اولیه و بسته بندی، انجمن بیوتکنولوژی و سایر نهادهای مرتبط با همگرایی و گذر از اختلاف نظرات و با همراهی سازمان غذا و دارو در یک رویداد ملی بزرگ گرد هم جمع شده و دستاوردهای خود را در معرض دید متخصصان، فعالان، ذی نفعان، بازارهای بین المللی و مردم قرار دهند.

پایان خبر آزیلاز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "لزوم تجمیع نمایشگاه های تخصصی حوزه دارو در قالب یک رویداد بزرگ ملی" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "لزوم تجمیع نمایشگاه های تخصصی حوزه دارو در قالب یک رویداد بزرگ ملی"، کلیک کنید.