لیگ برتر بسکتبال| پیروزی مدعیان در پلی آف دوم

لیگ برتر بسکتبال| پیروزی مدعیان در پلی آف دوم

پلی آف دوم لیگ برتر بسکتبال با انجام 4 دیدار برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آزیلاز، پلی آف دوم مرحله یک چهارم نهایی بیست و پنجمین دوره لیگ برتر بسکتبال امروز سه شنبه 21 فروردین ماه با انجام 4 دیدار برگزار شد.

در نخستین دیدار این مرحله، تیم ذوب آهن میزبان تیم کاله بود و با نتیجه 80 بر 57 به پیروزی رسید. در این بازی جمال جونز با 8 امتیاز، 10 ریباند، 2 پاس گل و کارایی 13 بهترین بازیکن شد. ذوب آهن اصفهان با کسب این پیروزی، سری را 2 بر صفر جلو افتاد.

در دیگر دیدار مرحله پلی آف دوم، تیم های طبیعت و نفت آبادان به رقابت پرداختند و طبیعت با نتیجه 101 بر 87 پیروز میدان شد. جوردن استیونز در این دیدار با 46 امتیاز، 5 ریباند، 8 پاس گل و کارایی 42 بهترین بازیکن بود. سری این دیدار با کسب نخستین پیروزی طبیعت، 1 – 1 برابر شد.

تیم شهرداری گرگان در مرحله پلی آف دوم مقابل لیموندیس به میدان رفت و دومین پیروزی خود را در این سری با نتیجه 89 بر 77 به دست آورد. بهترین بازیکن این بازی ارسلان کاظمی با 12 امتیاز، 12 ریباند، 4 پاس گل و کارایی 25 بهترین بازیکن شد. سری این دیدار 2 بر صفر به سود شهرداری گرگان شد.

در آخرین بازی پلی آف دوم مس کرمان به مصاف تیم مهرام رفت و این دیدار را در وقت اضافه اول با نتیجه 100 بر 95 واگذار کرد. در این دیدار سجاد پذیرفته با 29 امتیاز، 12 ریباند، 2 توپ ربایی و کارایی 33 بهترین بازیکن بود. مهرام با کسب این پیروزی 2 بر صفر سری را پیش افتاد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "لیگ برتر بسکتبال| پیروزی مدعیان در پلی آف دوم" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "لیگ برتر بسکتبال| پیروزی مدعیان در پلی آف دوم"، کلیک کنید.