ماجرای ویدیوی وایرال شده از محمدرضا گلزار درباره تاریخ ازدواج!

ماجرای ویدیوی وایرال شده از محمدرضا گلزار درباره تاریخ ازدواج!

به گزارش خبرگزاری آزیلاز، او از یکی از شرکت کنندگان مرد این مسابقه می پرسد که «چند وقته ازدواج کردین؟» و زمانی که با سکوت او برای فکر کردن مواجه می شود، خانم آن شرکت کننده می گوید: «من بگویم؟ 9 سال». «گلزار» در واکنش به این ماجرا می گوید: «ولی انصافا سخت است. من هم خانمم در خانه می گوید که دقیقا بگو که ما چند وقته ازدواج کردیم».

به گزارش خراسان، یکی از تفاوت های چالش برانگیز بین زنان و مردان، توجه بیشتر خانم ها به زمان اتفاق های زندگی و به خاطر سپردن تاریخ های مهم است. به یاد داشتن تاریخ مناسبت ها برای زنان همانند به خاطر سپردن موجودی بانکی برای مردان است و از اهمیت فراوانی برخوردار است. به تازگی، ویدیویی از اظهارات جالب «محمدرضا گلزار» مجری برنامه مسابقه پانتولیگ در خصوص زندگی شخصی اش در تلویزیون پربازدید شده است. او از یکی از شرکت کنندگان مرد این مسابقه می پرسد که «چند وقته ازدواج کردین؟» و زمانی که با سکوت او برای فکر کردن مواجه می شود، خانم آن شرکت کننده می گوید: «من بگویم؟ 9 سال». «گلزار» در واکنش به این ماجرا می گوید: «ولی انصافا سخت است. من هم خانمم در خانه می گوید که دقیقا بگو که ما چند وقته ازدواج کردیم». اما چرا خانم ها روی این تاریخ ها حساس هستند و برعکس، بعضی مردها توجه زیادی به آن ها ندارند؟

تفاوت در درک چرخه زندگی

برای خانم ها به یاد داشتن روزهای تولد و سالگردها، اهمیت دارد و با جشن گرفتن، آن روزها را گرامی می دارند اما از نظر بیشتر مردان، توجه به روزهای تولد و سالگردها و برگزاری جشن های ساده، مسیله مهمی نیست. زنان از بی توجهی مردان به سالگردها در حیرت هستند و مردان از توجه و دقت خانم ها به این مراسم، در شگفت می باشند! به طور کلی درک چرخه زندگی از نظر مردان و زنان متفاوت است. ثبت زمان جریان های جاری زندگی به صورت خودکار در ذهن صورت می گیرد، ولی خانم ها آن ها را با دقت بیشتری پیگیری می کنند و در به یادآوری آن ها حساسیت بیشتری به خرج می دهند. در واقع زنان با به یاد آوردن موضوع های مورد بحث، فرصتی را برای گرامی داشتن خوشبختی برای خودشان فراهم می کنند.

ارتباط صمیمی زن ها با زمان

آقایان و بانوان احساسات متفاوتی در مورد زمان دارند که گاهی همین مسیله ریشه بسیاری از اختلافات و درگیری ها و دلخوری های میان آن ها می شود. ارتباط صمیمی زن ها با زمان در ساختار زیستی آن ها برنامه ریزی شده است. در این اساسی ترین سطح از موجودیت زنانه، خانم ها همیشه متفاوت از آقایان با زمان ارتباط بر قرار می کنند. خانم ها زمان سنج هستند و اتفاقات بهتر در ذهن شان می ماند. کافی است از آن ها بپرسید که آخرین چک آپ دندان پزشکی فرزندشان کی بوده؟ آخرین باری که تلفنی با مادرشان صحبت کردند یا آخرین باری که موهای شان را کوتاه کردند و … تا زمان دقیق آن را به شما بگویند.

توجه ویژه خانم ها به رویدادهای تکرارشونده

خانم ها حساب زمان ها و مناسبت های رمانتیک را همیشه دارند و ذهن آن ها نسبت به ریتم ها و الگوهای گذشت زمان خودآگاه است. از آن جا که خانم ها در کل توجه بیشتری به زمان از خود نشان می دهند، بنابراین رفتارها، تجربیات و تاریخ هایی که تکرار می شوند، در ذهن شان ماندگارتر است. این در حالی است که مردها اغلب نمی توانند این وقایع و رویدادها را از نظر زمان به هم ربط دهند و به یاد بسپارند. به همین دلیل هم توجه کمتری به این مناسبت ها نشان می دهند.

یک توصیه دلسوزانه به آقایان

باتوجه به نکات مطرح شده و اهمیت این موضوع برای خانم ها، هرگز روزهای سالگرد، تولد همسرتان و ازدواج را فراموش نکنید. در این روزها به همسرتان یادداشت های کوتاه و متن های عاشقانه همراه با هدیه بدهید که اثر معجزه آسایی دارد. همسر شما انتظار دارد همیشه و در همه حال حامی او باشید. خانم ها دوست دارند که حواس تان به تاریخ های مهم در زندگی مشترک تان باشد، همچنین به چهره، لباس، آشپزی، رفتار و کردارشان توجه کرده و از آن ها تعریف کنید چراکه نیاز به تایید و تشویق شما دارند. آن ها این مسایل را نشانه ای از علاقه شما می دانند بنابراین نباید به این موضوعات کم توجه بوده باشید

اگر شوهرتان بی توجه است…

مناسبت های مهم نظیر روز تولد یا سالگرد ازدواج بهانه و فرصتی برای ابراز علاقه و حس دوست داشتن زوجین به یکدیگر است و نباید فراموش کرد این امر در استحکام یک رابطه استاندارد تاثیر خوبی دارد. گاهی برای برخی زوجین به لحاظ خصوصیات شخصیتی، گرامی داشت چنین مناسبت هایی مهم نیست و امری پیش پا افتاده تلقی می شود این درحالیست که همسر آنان بسیار روی گرامیداشت مناسبت ها حساس است. در چنین شرایطی باید درباره حساسیت های خود با همسر صحبت کرد. زوجین باید درباره تمام احساسات خوب یا بد خود نسبت به همسر با یکدیگر صحبت کنند. احساسات مثبت را به زبان آورند و درباره رفتارهای آزاردهنده با هم صحبت کنند. گاهی زوجین تصور می کنند همسر متوجه می شود که یک رفتار خاص آزاردهنده است و خودش نباید آن رفتار را تکرار کند اما این امر فقط منجر به سو تفاهم می شود بنابراین درباره خواسته ها و نیازهای مان باید با همسر صحبت کنیم و صحبت های طرف مقابل را هم گوش دهیم.

245245

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ماجرای ویدیوی وایرال شده از محمدرضا گلزار درباره تاریخ ازدواج!" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ماجرای ویدیوی وایرال شده از محمدرضا گلزار درباره تاریخ ازدواج!"، کلیک کنید.