محدودیت های ترافیکی جاده های شمالی/جاده چالوس یک طرفه می شود – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان

محدودیت های ترافیکی جاده های شمالی/جاده چالوس یک طرفه می شود - خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان

سرهنگ احمد شیرانی رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا در گفت وگو با خبرنگار آزیلاز در تشریح محدودیت های ترافیکی جاده های کشور در تعطیلات آخر هفته گفت: محدودیت ترافیکی از روز چهارشنبه 9 خردادماه تا شنبه 12 خرداد ماه در جاده های شمالی کشور اجرا می شود.

وی افزود: تردد موتورسیکلت از ساعت 12:00 ظهر روز چهارشنبه 9 خرداد الی ساعت 06:00 روز شنبه 12 خرداد از محورهای کرج- چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران- سمنان- مشهد و بالعکس ممنوع است همچنین تردد موتور سیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

سرهنگ شیرانی در خصوص محدودیت تردد در محور کرج – چالوس گفت: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج- چالوس کماکان ممنوع است و روز جمعه 11 خرداد ممنوعیت تردد برای انواع وسایل نقلیه از ساعت 15:00 آزادراه تهران شمال اعمال محدودیت تردد برای خودروهای به مقصد چالوس انجام می شود.

وی ادامه داد: از ساعت 16:00 ابتدای پل زنگوله (انتهای دهانه شمالی تونل البرز به سمت چالوس) انسداد به صورت کامل و از ساعت 18:00 از مرزن آباد به سمت تهران یک طرفه اجرا می گردد. (شمال به جنوب) و از ساعت 24:00 طرح اتمام یافته و از پل زنگوله تا مرزن آباد مسیر دوطرفه می شود.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا گفت: در صورت کم حجم بودن ترافیک محور، اتمام طرح یک طرفه زودتر از زمان اعلامی اجرا می شود و همچنین تردد از مسیر جاده قدیم کرج چالوس تا محدوده پل زنگوله برای ساکنین و افراد محلی آزاد بوده، ولی تردد خودروهایی که قصد عزیمت به چالوس در روزهای اعمال محدودیت جنوب به شمال را دارند از ساعت 12:00 از میدان امیرکبیر به سمت چالوس ممنوع است.

سرهنگ شیرانی درباره محدودیت های تردد در محور هراز بیان کرد: تردد کلیه تریلرها از محور هراز کماکان ممنوع است. تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 1200 الی 2400 روز چهارشنبه 9 خرداد و همچنین از ساعت 06:00 الی 24:00 روزهای پنجشنبه و جمعه 10 و 11 خرداد از محور هراز ممنوع است.

وی ادامه داد: در صورت افزایش حجم ترافیک و صلاحدید مامورین پلیس راه محدودیت یکطرفه مقطعی روز جمعه تاریخ 1403/03/11 به صورت رفت و برگشت از محدوده پلور تا پلیس راه لاریجان و بلعکس انجام خواهد شد.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا گفت: مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با شماره تلفن 120 و 882555555 (ده خط) به طور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه های کشور و امداد رسانی احتمالی به هموطنان عزیز کشورمان است. همچنین در سایت www.rahvar120.ir آخرین اطلاعات ترافیکی قابل دسترس است.

وی ادامه داد: شماره تلفن 141 مرکز مدیریت راه های سازمان راهداری به صورت شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه های کشور است و در سایت www.141.ir آخرین اطلاعات ترافیکی قابل دسترس است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "محدودیت های ترافیکی جاده های شمالی/جاده چالوس یک طرفه می شود – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "محدودیت های ترافیکی جاده های شمالی/جاده چالوس یک طرفه می شود – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.