مدیر بارسا: کاش مسی و رونالدو همزمان در تیمم بودند!

مدیر بارسا: کاش مسی و رونالدو همزمان در تیمم بودند!

به گزارش خبرگزاری آزیلاز؛ دکو که این روزها مدیریت ورزشی بارسا را بر عهده دارد از معدود افرادی است که رابطه ای نزدیک با دو غول دنیای فوتبال، لیونل مسی و کریستیانو رونالدو داشته است.

به نقل از ورزش سه دکو هم در گذشته به عنوان بازیکن با پیراهن بارسا به میدان می رفت و هم پیراهن ملی پرتغال را به تن می کرد و این موقعیت منحصربفرد باعث شده او از نزدیک هم با لیونل مسی و هم با کریس رونالدو کار کرده باشد. در نتیجه پاسخ او به سوال “مسی یا رونالدو” می تواند وزن خاصی داشته باشد.

اما دکو که این روزها در بارسلونا به عنوان مدیر ورزشی فعالیت می کند مایل نیست به جنجال های همیشگی بین هواداران مسی و رونالدو وارد شود. موضع گرفتن به نفع مسی او را مورد غضب هموطنانش در پرتغال قرار داده و صحبت کردن به سود رونالدو او را از طرف هواداران بارسا با مشکل مواجه می کند.

در نتیجه وقتی در مصاحبه با فور فور تو از دکو پرسیده شد که مسی را فوتبالیست بزرگتری می داند یا رونالدو، او به پاسخی دیپلماتیک اکتفا کرد و گفت:” بی خیال، آنها فوتبالیست های متفاوتی هستند. کریستیانو در روزهای اول فوتبالش یک وینگر خالص بود و وقتی توپ را می گرفت به تنها چیزی که فکر می کرد عبور از یار مقابلش با دریبل زدن بود. کریس خیلی پیشرفت کرد و به هیولایی تبدیل شد که همه می شناسند. ولی مسی همیشه یک استعداد ذاتی بوده. او هم به مرور زمان فوتبالش را با شرایط تیمهایی که بازی می کرد تطبیق داد ولی استایل اصلی او هیچوقت دست نخورد. پس انتخاب بین آنها کار سختی است. در دنیای ایده آل دوست دارم هر دو در تیم من باشند. اگر هم مسی و هم رونالدو را در تیم تان داشتید کافی بود توپ را به این زوج بسپارید و بنشینید تماشا کنید”.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مدیر بارسا: کاش مسی و رونالدو همزمان در تیمم بودند!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مدیر بارسا: کاش مسی و رونالدو همزمان در تیمم بودند!"، کلیک کنید.