مربی تیم ملی هندبال دختران: قول حضور در بین 16 تیم را نمی دهیم

مربی تیم ملی هندبال دختران: قول حضور در بین 16 تیم را نمی دهیم

مربی تیم ملی هندبال دختران گفت: کار خیلی سختی داریم اما سعی می کنیم نتیجه خوبی بگیریم. نمی توانیم قول دهیم که بین 16 تیم باشیم.

به گزارش آزیلاز، بیست و چهارمین دوره مسابقات هندبال قهرمانی جهان دختران جوان از 30 خرداد تا 10 تیر به میزبانی مقدونیه شمالی برگزار می شود. تیم ملی هندبال دختران ایران در این رقابت ها در گروه A با رومانی، هلند و برزیل هم گروه است.

ملی پوشان هندبال ایران دوشنبه 28 خرداد عازم مقدونیه شمالی خواهند شد.

نشیمن شافعیان در گفت وگو با آزیلاز، در خصوص آخرین اردوی تیم ملی هندبال دختران گفت: تا این لحظه 5 اردو برگزار کرده ایم. این اردو متصل به اعزام است و تیم 28 خرداد راهی مقدونیه محل برگزاری مسابقات خواهد شد. 16 بازیکن تعداد نفرات نهایی ماست که به این مسابقات اعزام خواهند شد.

مربی تیم ملی هندبال دختران در خصوص حریفان تیم ملی در مسابقات قهرمانی جوانان جهان افزود: اولین بازی ما با هلند است که تاکنون ایران با آن بازی نداشته است. فیلم بازی آنها را دیده و آنالیز کرده ایم. امیدواریم با توجه به اینکه بازی اول است بازی خوبی با آنها داشته باشیم.

وی افزود: با رومانی و برزیل در دوره قبل بازی داشتیم و شناخت نسبی از آنها داریم. قطعا تغییراتی در آنها به وجود آمده و به همین دلیل فیلم بازی آنها هم آنالیز شده است. بازی آخر ما با برزیل است و زمان کافی برای بازی با آنها داریم.

شافعیان گفت: امیدواریم روند بازی ها خوب باشد و بتوانند بازیکنان بازی های خوبی را به نمایش بگذارند.

وی در خصوص هدف تیم ملی و جایگاه ایران در این مسابقات گفت: با توجه به اینکه گروه خیلی سختی داریم قطعا در ذهن هدف داریم اما باید این هدف به واقعیت نزدیک باشد. کار خیلی سختی داریم اما سعی می کنیم نتیجه خوبی بگیریم. نمی توانیم قول دهیم که بین 16 تیم باشیم. تمام تلاش خود را می کنیم که بازی خوبی ارائه و نتیجه خوبی کسب شود.

وی در خصوص رتبه ایران در دوره قبل این مسابقات گفت: این دومین دوره ای است که در رده سنی جوانان به قهرمانی جهان می رویم دوره قبل سی و یکم شدیم. تیم یک برد داشت.

او در پایان گفت: از فدراسیون هندبال باید تشکر کنم. اولین دوره بود که تیم بلاروس را دعوت کردیم و دو بازی خیلی خوب با آنها داشتیم. امیدوارم که تیم هم به سلامتی اعزام شود و به سلامتی برگردد.

پایان خبر آزیلاز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مربی تیم ملی هندبال دختران: قول حضور در بین 16 تیم را نمی دهیم" هستید؟ با کلیک بر روی خانواده، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مربی تیم ملی هندبال دختران: قول حضور در بین 16 تیم را نمی دهیم"، کلیک کنید.