مرگ 3 تن به دلیل گازگرفتگی در تهران

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از مرگ 3 تن درپی گازگرفتگی خبر داد.

سید جلال ملکی در گفت وگو با آزیلاز، درباره جزییات این حادثه مرگبار گفت: در ساعت 18:30 بعداز ظهر پنجشنبه، یک مورد حادثه گازگرفتگی به سامانه 125 اطلاع داده شد که درپی آن ستاد فرماندهی، آتش نشانان یک ایستگاه را به محل حادثه واقع در میدان تسلیحات، خیابان انصاری فرد اعزام کرد. 

وی با بیان اینکه محل حادثه یک ساختمان چهار طبقه مسکونی و تک واحدی بود، گفت: در طبقه سوم این ساختمان یک واحد 65 متری قرار داشت که حادثه در آنجا رخ داده بود. پس از رسیدن آتش نشانان در ورودی این ساختمان باز شده بود. آتش نشانان وارد محل شده و با جسم بی جان سه تن شامل دو مرد 80 و 40 ساله و زنی حدودا 70 ساله که بر کف زمین افتاده بودند، مواجه شدند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران ادامه داد: آتش نشانان این افراد را به عوامل اورژانس مستقر در محل حادثه تحویل دادند که با بررسی علایم حیاتی مرگ هر سه نفر تایید شد.

ملکی با بیان اینکه اجساد به پزشکی قانونی منتقل شد تا دلیل اصلی مرگ آنان مشخص شود، گفت: اما شواهد حاکی از آن بود که نشست گاز سمی منوکسید کربن سبب مسمومیت و مرگ این افراد شده است. در محل حادثه یک بخاری گازسوز قرار داشت که فاقد دودکش بود. ظاهرا ساکنان این خانه بخاری را بدون دودکش در مقابل شومینه قرار داده بودند و تصورشان براین بوده که گازهای سمی از طریق دودکشی شومینه از خانه خارج می شود. اقدام خطرناکی که در گذشته هم شاهد آن بوده ایم و موجب گازگرفتگی افراد شده بود.

وی با بیان اینکه آتش نشانان محل را به عوامل انتظامی تحویل داده و به ماموریت خود خاتمه دادند، گفت: آتش نشانان در ساعت 19:19 به ایستگاه بازگشتند.

مرگ 3 تن به دلیل گازگرفتگی در تهران
نصب نا ایمن بخاری سبب نشت گاز منوکسیدکربن و گازگرفتگی شده است

پایان خبر آزیلاز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مرگ 3 تن به دلیل گازگرفتگی در تهران" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مرگ 3 تن به دلیل گازگرفتگی در تهران"، کلیک کنید.