مزد آن گرفت جان برادر که پول داشت

مزد آن گرفت جان برادر که پول داشت

آفتاب نیوز :

18 هزار مدرسۀ غیر دولتی در کشور فعالیت می کنند و نسبت دانش آموزان مدارس غیر دولتی به کل دانش آموزان به 14 درصد رسیده که تعداد آن ها 2 میلیون و پانصد هزار نفر است و با اعلام آموزش و پرورش، امسال شهریۀ مدارس غیر دولتی بین ده تا هشتاد میلیون متغیر است.

در واقع قرارداد با پدر و مادر ها بین ده تا هشتاد میلیون بسته می شود، تا سقف رعایت شود و بعد از آن، سقف را می شکافند و طرحی نو درمی اندازند! طرحی که بالای صد میلیون آب می خورد. تابه حال فقط در فوتبال مبلغ واقعی و کاذب داشتیم، الان مدارس غیرانتفاعی هم اضافه شدند.

مدارس غیرانتفاعی ثابت کردند علم بهتر از ثروت است، اما بدون ثروت، به دست نمی آید! در واقع علم هم کالایی خریدنی است و هرچقدر پول بدهی همان قدر علم می خری! هر چقدر شهریه بالاتر، علم باکلاس تر! کافی است وارد یکی از این مدارس شوید و شرایط را بپرسید. فرقی نمی کند فرزند دلبندتان را در کدام مقطع ثبت نام می کنید. از پیش دبستانی کلاس های آمادگی کنکور برگزار خواهد شد.

پنجشنبه ها کلاس های فوق برنامه با معلمان المپیادی، یک هفته درمیان کلاس «چگونه درست تست بزنیم» و هر ماه جلسه با روان شناس و مشاور برای آرامش بعد از رفتن به این کلاس ها! در انتها هم به شما تضمین می دهند که صندلی فرزندتان در یکی از بهترین دانشگاه های ایران رزرو شده است. باقی ماجرا به شما و جیب تان بستگی داد، هرچقدر سر کیسه را بیشتر شل کنید، فرزندتان علم بهتری کسب خواهد کرد! بیشتر، بیشتر، کمی دیگر… بله تبریک می گوییم. شما موفق شدید صندلی پزشکی را رزرو کنید!

تا زمانی که پدران و مادرانی برای پرداختن این پول ها وجود داشته باشند، مدارسی هم برای دریافت خواهند بود. تا وقتی علم، خریدنی باشد، مکانی هم برای فروش وجود خواهد داشت. دیگر زمان «نابرده رنج گنج مسیر نمی شود/ مزد آن گرفت جان برادر که کارکرد» گذشته است.

منبع: عصراقتصاد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مزد آن گرفت جان برادر که پول داشت" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مزد آن گرفت جان برادر که پول داشت"، کلیک کنید.