معلمان باید دانش آموزانی در تراز انقلاب اسلامی آموزش دهند – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آزیلاز، محمد حسین رمضانی عصر دوشنبه در شورای آموزش و پرورش شهرستان آستارا اظهار کرد: شورای آموزش و پرورش نمادی از مردمی سازی در وزارت آموزش و پرورش است و در این شورا با همکاری و همیاری همه ادارات و دستگاه ها، کارها پیش می رود و بر ادامه این امر نیز اعتقاد و اصرار داریم.

وی معلمان و دانش آموزان را از تاثیرگذار ترین اقشار جامعه دانست و گفت: آنها در همه عرصه های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی نقش مهمی را ایفا می کنند و حضور پررنگ و پرثمری را داشته و دارند و نمونه های مهم این امر حضور در جنگ تحمیلی با تقدیم شهدای بسیاری به انقلاب و همچنین حضور در راهپیمایی ها و انتخابات مختلف بوده است.

مدیر کل آموزش و پرورش استان گیلان ارزش گذاری به آموزش فنی و حرفه ای را یکی از اقداماتی عنوان کرد که در آموزش و پرورش استان گیلان در حال پیگیری است، افزود: نگاه ما این است که مراکز فنی و حرفه ای ما در کنار کارخانه ها تاسیس شود تا دانش آموزان بتوانند در راستای تحصیل کار آموزی نیز داشته باشند و به فعالیت عمل نیز بپردازند.

وی ادامه داد: معلمان باید دانش آموزانی در تراز انقلاب اسلامی ایران آموزش دهند تا بتوانند آینده کشور را به بهترین شکل ممکن اداره کنند و ما به بررسی و شناسایی بازماندگان از تحصیل تاکید داریم و در صورت نیاز برای یک دانش آموز در مناطق کمتر برخوردار باید یک معلم و یک فضای آموزشی تهیه شود.

معلمان باید دانش آموزانی در تراز انقلاب اسلامی آموزش دهند

مسایل آموزشی خط مقدم دولت سیزدهم است

«محمدرضا شهاب زاده» فرماندار آستارا در این جلسه با بیان اینکه مسایل آموزشی در دولت سیزدهم خط مقدم است، افزود: در این باره اقدامات خوبی انجام شده است و در شهرستان آستارا نیز بالا بردن بینش و سطح آموزشی از اولویت ها است.

وی ادامه داد: همه مسوولان شهرستان آستارا در جهت تحقق اهداف آموزشی ترسیم شده گام های موثر و تاثیر گزاری را انجام داده اند و این اقدامات ادامه خواهد داشت.

رییس شورای آموزش و پرورش شهرستان آستارا ادامه داد: به رغم حمله های متعدد دشمنان نظام به سیستم آموزشی ما با تهاجم فرهنگی و غیره خوشبختانه در این خصوص به اهداف شوم خود نرسیده است و در این جنگ نا برابر پیروز هستیم.

برخورد با هرگونه تخلف در برگزاری امتحانات نهایی

«بیژن خالقوردی پور» رییس اداره آموزش و پرورش آستارا نیز در این جلسه با اشاره به تاثیر 50 درصدی امتحانات نهایی دانش آموزان پایه دوازدهم بر اساس قانون از امسال نمرات پایه های دهم بر برخورد با هرگونه تخلف در اجرای امتحانات تاکید کرد و افزود: نمرات پایه دهم و یازدهم هم می تواند تاثیر خوبی را برای قبولی با درصد بالا در کنکور داشته باشد، برای همین منظور اقدامات خوب و لازمه ای را در نظر گرفته ایم و از همه دستگاه های مرتبط می خواهیم در این خصوص ما را همیاری کنند.

خالقوردی پور با اشاره به دریافت 23 سند مدارس شهرستان آستارا گفت: 32 سند هم در حال انجام امور مرتبط است تا بتوانیم اسناد مالکیت آن را به زودی گرفته و در اختیار مسوولان مرتبط قرار دهیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "معلمان باید دانش آموزانی در تراز انقلاب اسلامی آموزش دهند – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "معلمان باید دانش آموزانی در تراز انقلاب اسلامی آموزش دهند – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.