ملی پوشان اسنوکر ایران راهی مرحله حذفی شدند – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان

ملی پوشان اسنوکر ایران راهی مرحله حذفی شدند - خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خدرنزاری منر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون بولینگ و بیلیارد؛ رقابت های اسنوکر ۶ توپ قهرمانی آسیا ۲۰۲۴ ۸-۱۵ تیر ماه به میزبانی شهر ریاض عربستان برگزار می گردد. تیم ملی اسنوکر کشورمان با ترکیب امیر سرخوش، علی قره گوزلو و آرمان دیناروند در بخش بزرگسالان در این رقابت ها حضور پیدا کردند.

در پایان مرحله گروهی این مسابقات امیر سرخوش به عنوان سرگروه، علی قره گوزلو و آرمان دیناروند به عنوان نفر دوم راهی مرحله حذفی مسابقات شدند.
در گروه A امیر سرخوش (ایران) موفق شد تمامی حریفان خود مالکیت سینگ(هند)، سوسانتا بته جو(سری لانکا)، فونک ووک وای (هنگ کنگ) را با نتیجه ۴ بر ۲ شکست دهد و به عنوان سرگروه راهی مرحله حذفی مسابقات شود.

در گروه C علی قره گوزلو (ایران) در نخستین دیدار محنا العبیدلی(قطر) را ۴ بر ۳ شکست داد اما در مقابل انگ فیو(میانمار) ۴بر ۳ شکست خورد اما در بازی نهایی موفق شد عبدالرعوف (عربستان) را ۴ بر ۱ شکست دهد و به عنوان نفر دوم راهی مرحله حذفی شود.

در گروه E آرمان دیناروند (ایران) موفق شد علی العبیدلی (قطر) قهرمان جهان را ۴ بر ۲ شکست دهد ، در مقابل اسجد اقبال (پاکستان) با نتیجه ۴ بر ۱ شکست خورد ، اما در ادامه احمد عبول (کویت) و فائز السلمی (عربستان) را با نتیجه مشابه ۴ بر ۰ شکست داد و راهی مرحله حذفی شد.

رقابت های مرحله حذفی عصر امروز یکشنبه ۱۰ تیرماه ۱۴۰۳ ساعت ۱۶:۳۰ برگزار می گردد.

امیر سرخوش- کریشنات (تایلند)
آرمان دیناروند- پاندورانگیاه (هندوستان)
علی قره گوزلو- کمال چاولا(هندوستان)

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ملی پوشان اسنوکر ایران راهی مرحله حذفی شدند – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ملی پوشان اسنوکر ایران راهی مرحله حذفی شدند – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.