مهارت آموزی باعث مشارکت در توسعه و شکوفایی کشور می شود – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان

مهارت آموزی باعث مشارکت در توسعه و شکوفایی کشور می شود - خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آزیلاز، سرتیپ خلبان عزیز نصیر زاده جانشین رییس ستاد کل نیروهای مسلح در مراسم اختتامیه اولین دوره مسابقات مهارتی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح گفت: 19 بهمن که خدمت رهبر انقلاب بودیم از افراد شتاب دهنده یاد کردند، منظور رهبر از افراد شتاب دهنده افرادی است که که جوگیر نمی شوند و قدرت تفکر و تشخیص دارند ما امروز در جامعه بسیار به آنها نیاز داریم، از وظیفه آنها شتاب دهنده امور است و باید جامعه را آگاه کنند.

وی افزود: در ایام حساسی هستیم 22 بهمن و انتخابات؛ جوانان باید تفکر کنند و نباید تحت تاثیر معاندین قرار بگیریم و باید حق را تشخیص داد.

سرتیپ نصیر زاده گفت: مهارت در عرصه فردی، اجتماعی و ملی بسیار مهم است اگر در مهارت فردی توانایی داشته باشیم اعتماد به نفس در جامعه بالا می رود. همچنین در دانشگاه ها باید سطح مهارت آموزی را بالا ببریم و وقتی سطح مهارت بالا برود با چالش ها می توانیم رو به رو شویم.

جانشین رییس ستاد کل نیروهای مسلح ادامه داد: مهارت آموزی باعث مشارکت در توسعه و شکوفایی کشور می شود.

سرتیپ نصیر زاده گفت: مهارت آموزی در سطح اجتماعی باید برای همه افراد نهادینه شود اگر این موضو انجام شود جامعه به سمت رفاه می رود و نرخ بیکاری کم می شود، ارزش های فرهنگی رشد پیدا می کند.

وی افزود: این مهارت آموزی باید در کشور نهادینه شود نه فقط برخی سازمان ها، باید در مدارس هم آموزش داده شود به عنوان مثال ما در مدارس به رسم و طراحی توجه نمی کنیم در صورتی که همین موضوع یک مهارت است.

وی در خصوص مسابقات مهارت آموزی گفت: این مسابقات خیلی ارزشمند است و پیامدهای بسیار خوبی دارد و باعث شور و نشاط و جذابیت می شود.

سرتیپ نصیر زاده گفت: در این مسابقات چالش و موانعی وجود دارد تا به نقطه مطلوب برسیم از جمله آنها این است که مهارت آموزی در نیروهای مسلح باید قابل دسترس در همه وظیفه ها باشد، بازار کار و نیاز جامعه هر روز در حال تغیر و باید رصد کنیم و یا بابازار کارها ارتباط داشته باشیم همچنین ارتباطات با بخش های خصوص هم داشته باشیم .

جانشین رییس ستاد کل نیروهای مسلح ادامه داد: جوانان آینده کشور را می سازند هر چه کمک کنید به توسعه کشور خودتان، در آینده بهره خواهید برد.

سرتیپ نصیر زاده در پایان گفت: امیدوارم 21 بهمن ماه قهرمان آسیا شویم و روز بعد با خوشحالی در مراسم 22 بهمن شرکت کنیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مهارت آموزی باعث مشارکت در توسعه و شکوفایی کشور می شود – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مهارت آموزی باعث مشارکت در توسعه و شکوفایی کشور می شود – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.