مهسا جاور پس از تاریخ سازی: زوج من و زینب به موقع کشف شد

مهسا جاور پس از تاریخ سازی: زوج من و زینب به موقع کشف شد

دختر قایقران المپیکی ایران گفت: من و زینب نوروزی با ریسک بالا اما با اعتماد به یکدیگر تصمیم گرفتیم ترکیب مان را برای انتخابی المپیک حفظ کنیم و موفق به گرفتن یک سهمیه تاریخی شدیم.

مهسا جاور در گفت وگو با آزیلاز درباره ی گرفتن مدال نقره قهرمانی آسیا و کسب سهمیه المپیک رویینگ دونفره برای نخستین بار بیان کرد:  بعد از بازی های آسیایی که نتیجه خوبی گرفتیم، مصمم تر از قبل شدیم تا سهمیه رویینگ دونفره را هم بگیریم. البته می دانستیم سهمیه گرفتن در رویینگ دونفره سبک وزن کار سختی است اما قبول کردیم در این ماده بمانیم چون خودمان را باور داشتیم. شش ماه سخت را پشت سر گذاشتیم و باید رژیم هم می گرفتم چون  نیاز داشتم سر وزن برسم.

او ادامه داد: تمرینات خوبی را داشتیم و به هم اعتماد کردیم، در پایان هم نتیجه خوبی گرفتیم. ما 100 درصد عملکرد خود را داشتیم و دیگر بهتر از این نمی شد نتیجه گرفت. تمرینات ما در تهران بود اما 17 روز پایانی اردو را به ارومیه رفتیم تا در مسافت تمرین کنیم و مسیولان ارومیه هم خیلی زحمت کشیدند. 

همیشه مشکل پیست استاندارد و تجهیزات داریم

او در مورد نیاز ورزشکاران رویینگ به امکانات و تجهیزات بهتر گفت:  ما ورزشکاران رویینگ همیشه مشکل پیست استاندارد و تجهیزات داریم. اردوی ارومیه در یکی از سد های اطراف بود با این حال تمرینات خوبی  داشتیم و توانستیم با یک رکورد بسیار خوب،  یک سهمیه تاریخی را در قایقرانی بگیریم. از این به بعد باید برنامه ریزی بیشتری شود تا ما هم با تمرکز بهتر تمرینات را دنبال کنیم و نتیجه خیلی قشنگ تری را در المپیک پاریس رقم بزنیم. 

نایب قهرمان آسیا همچنین گفت: قطعا نیاز به حمایت و امکانات بیشتر داریم . فدراسیون و وزارت ورزش باید داشتن شرایط خوب مانند حضور در مسابقه و اردوهای مناسب را برنامه ریزی کنند تا بهترین نتیجه را بگیریم. 

من و زینب نوروزی به هم اعتماد کردیم

جاور با اشاره موفقیت زوج او و زینب نوروزی در بازی های آسیایی و سپس انتخابی المپیک پاریس تاکید کرد: ترکیب من و زینب نوروزی شاید دیر پیدا شد اما به موقع بود. ما با ریسک بالا اما با اعتمادی که به یکدیگر داشتیم، این ترکیب را بعد از بازی های آسیایی برای انتخابی المپیک هم حفظ کردیم. قطعا برای المپیک سعی می کنیم سخت تر تمرین کنیم تا بتوانیم یک جایگاه تاریخی را به دست آوریم. 

تشکر از کسانی که کنار ما بودند

جاور در پایان گفت: از همه کسانی که در کنار ما بودند، خانواده، فدراسیون، دوستان، مربیان  و رسانه ها تشکر می کنم و امیدوارم که در بازی های المپیک پاریس بتوانیم بهترین نتیجه را بگیریم. 

پایان خبر آزیلاز 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مهسا جاور پس از تاریخ سازی: زوج من و زینب به موقع کشف شد" هستید؟ با کلیک بر روی خانواده، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مهسا جاور پس از تاریخ سازی: زوج من و زینب به موقع کشف شد"، کلیک کنید.