مهمترین ماحصل خون شهدا اقتدار و صدور انقلاب اسلامی است – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان

مهمترین ماحصل خون شهدا اقتدار و صدور انقلاب اسلامی است - خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آزیلاز، حجت الاسلام علی وحدانی فر شامگاه جمعه در یادواره شهدای روستای «دم مهد» شهدا را چراغ راه جامعه خواند و افزود: مهمترین ماحصل خون شهدا اقتدار و صدور انقلاب اسلامی است.

وی بیان کرد: شهیدان مویدی زاده و آران در بحبوحه ای با فرمان جهاد، خانواده را رها کردند و از زندگی دنیوی خود گذشتند.

حجت الاسلام وحدانی فر تاکید کرد: شهدا باید برای ما الگویی باشند تا راه انبیا که همان تسلط دین خدا بر زمین است، تداوم پیدا کند.

وحدانی فر ادامه داد: جباران و قلدران در طول تاریخ تلاش کردند دین نباشد، اما شهدا این راه را ادامه دادند چرا که بنای خدا بر این است که دین جاودان بماند.

امام جمعه دهدشت با بیان اینکه اگر فرزند شهیدی استخدام شده باشد، لطف در حق آنها نیست گفت: مادر فرزندانش را با همه مشکلات بزرگ کرد تا نان آور خانواده باشد، ولی برای دفاع از اسلام رفتند و در آن برهه چنین ایستادگی کردند.

حجت الاسلام وحدانی فر با اشاره به پیشرفت جهان اسلام و آزادی خواهان تصریح کرد: امروز به لطف خدا انصارالله یمن موشک هایپرسونیک آزمایش می کند و جبهه مقاومت ماحصل استقامت شهدایی است که مردانه ایستادند.

وی یادآور شد: امروز به واسطه خون شهدا ایران به اقتدار و استقلال رسیده است و ابرقدرت ها از ما درخواست همکاری در اجرای رزمایش مشترک دارند این به برکت خون شهدا و استقامت خانواده شهدا است.

وی بیان داشت: شهدا برای ادامه حیات انسانی قدم برداشتند و جان خود را تسلیم کردند.

امام جمعه کهگیلویه در پایان در پاسخ به مطالبه مردم روستا نسبت به رفع مشکل برق ورزشگاه و گلزار شهدای روستای «دم مهد» قول مساعد داد تا پایان اردیبهشت ماه این مشکلات برطرف خواهد شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مهمترین ماحصل خون شهدا اقتدار و صدور انقلاب اسلامی است – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مهمترین ماحصل خون شهدا اقتدار و صدور انقلاب اسلامی است – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.