مورایس: مراقبت ایرانی ها از جنبه های اخلاقی را تحسین می کنم

مورایس: مراقبت ایرانی ها از جنبه های اخلاقی را تحسین می کنم

به گزارش خبرگزاری آزیلاز، ژوزه مورایس در نشست خبری پیش از دیدار تیم های فوتبال سپاهان اصفهان و استقلال خوزستان اظهار داشت: خیلی خوشحالم که شما را پس از مدت ها می بینم و همانطور که می دانید اصفهان، نصف جهان! بازی فردا مقابل تیمی که برای بقا تلاش می کند، بسیار حساس خواهد بود. تیم (استقلال خوزستان) در این شرایط معمولاً تلاش و انگیزه دو برابری دارد و ما برای پیروزی باید به خوبی تلاش کنیم.

بنابر روایت آزیلاز، وی در واکنش به خبرنگار آزیلاز که از توهین زننده هوادار سپاهان به بانوان هوادار گلایه کرد، گفت: توهین به آقایان یا بانوان، خلاف ارزش های انسانی است و پذیرفته نیست. باید همدیگر را به عنوان انسان درک کنیم و فراموش نکنیم که دوستی و انسانیت، ارزش های والای ورزش محسوب می شود.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان درباره برنامه اش برای بازی مقابل استقلال خوزستان و آینده خاطرنشان کرد: برای دیدار فردا آماده شده ایم و نمی خواهم نتیجه مسابقه را پیش بینی کنم. من به آینده فکر می کنم و هر کسی برنامه هایی برای آینده دارد. تلاش می کنم فردای خودم را مثبت ببینم، اما کارهای خودم را بر مبنای آینده پیش نمی برم. دوست دارم در لحظه زندگی کنم و امروز خودم را بهتر از دیروز کنم. برنامه پنج یا 10 ساله ندارم. آینده را برای همه شبیه بهشت می بینم.

مورایس با تمجید از اهمیت دادن مردم کشورمان به اخلاقیات تصریح کرد: در ایران بسیار مراقب جنبه های اخلاقی هستند و این یکی از مواردی است که آن را تحسین می کنم. بچه هایی در خانه هستند که فوتبال را دوست دارند و آن را تماشا می کنند. وقتی فوتبال پخش می شود، آموزش مردم آن منطقه و کشور را نشان می دهیم. وقتی این موارد در تلویزیون به نمایش درمی آید، فکر نمی کنم بخواهیم مردم فکر کنند که این سطح آموزش مردم ماست.

وی با بیان اینکه ذهنیت بازیکنانش را برای دیدار با استقلال خوزستان آماده کرده است، اظهار کرد: هر دیدار نسبت به دیدار قبلی متفاوت است و نقاط قوت هر تیم نسبت به تیم دیگر تفاوت دارد. در عین اعتقاد به کیفیت خودمان، بیشتر از هر چیزی باید به حریف خودمان احترام بگذاریم. گاهی مواردی مانند بازی با صنعت نفت رخ می دهد که باید بپذیریم و از آن بگذریم. در این شرایط باید با مسیولیت و تمرکز بیشتری پیش برویم.

سرمربی سپاهان اصفهان ضمن تمجید مجدد از استقلال خوزستان بیان کرد: استقلال خوزستان تیم خوبی است که برای بقا می جنگد. این فصل از زمانی به بعد کمی غیرعادی شد و نتایج بسیار نزدیک بودند. مثلاً دیدیم که استقلال خوزستان مقابل پرسپولیس 2-2 مساوی کرد. گاهی نتوانستیم شرایط را کنترل کنیم که این ماهیت فوتبال است. می بینیم که لیگ برتر آسان نیست.

258219

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مورایس: مراقبت ایرانی ها از جنبه های اخلاقی را تحسین می کنم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مورایس: مراقبت ایرانی ها از جنبه های اخلاقی را تحسین می کنم"، کلیک کنید.