نه خیانتی در کار بود نه سقط بچه ای!

همایون شجریان با انتشار پستی به شایعات واکنش نشان داد که به نظر می رسد مضمون این پست جدایی دو هنرمند از یکدیگر باشد. شجریان در این پست نوشت: «نه خیانتی در کار بود نه سقط بچه ای، خسته شد صبر ما، اما رفاقت تا ابد پابرجاست.»

واکنش همایون شجریان به جدایی از سحر دولتشاهی: نه خیانتی در کار بود نه سقط بچه ای!

آفتاب نیوز :

پس از آنکه طی روز های اخیر خبر هایی توسط کانال های یوتیوب درباره فروپاشی رابطه همایون شجریان و سحر دولتشاهی منتشر شد، همایون شجریان در پستی در حساب اینستاگرامش نسبت به این شایعات واکنش نشان داد و همه این ادعا ها را تکذیب کرد.

قریباً هر دو هنرمند مطرحی که در ایران با هم ازدواج می کنند، تمرکز شدید بر روی آن ها می شود و با کوچک ترین نشانه ای شایعاتی درباره خیانت و جدایی آن ها منتشر می شود؛ اتفاقی که حالا درباره زوج همایون شجریان خواننده مطرح موسیقی ایرانی و سحر دولتشاهی بازیگر سینما رخ داده است.

ابتدا شایعاتی درباره بارداری سحر دولتشاهی مطرح شد و سپس خبر هایی درباره سقط جنین این بازیگر زن به واسطه خیانت همایون شجریان توسط کانال های یوتیوب منتشر شد. ظاهراً ابعاد این شایعات این قدر وسیع شده که این زوج نتوانسته اند به عنوان بی توجه باشند.

همایون شجریان دقایقی پیش در پستی در حساب اینستاگرامش نوشت: «عزیزان دل به این مزخرفات توجه نکنید. نه خیانتی در کار من و سحر جان بوده، نه بچه ای که بخواد انداخته بشه. تا همیشه حمایت و رفاقت پابرجاست. خسته شد صبر ما»

پست عجیب همایون شجریان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نه خیانتی در کار بود نه سقط بچه ای!" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نه خیانتی در کار بود نه سقط بچه ای!"، کلیک کنید.