نکونام: ببینید چه بلایی سر استقلال آوردند!/ قضاوت ما یک طرف، پرسپولیس هم یک طرف

نکونام: ببینید چه بلایی سر استقلال آوردند!/ قضاوت ما یک طرف، پرسپولیس هم یک طرف

سرمربی استقلال در نشست خبری پس از بازی مقابل نساجی مازندران اظهاراتی جنجالی را مطرح کرد.

به گزارش آزیلاز، جواد نکونام، سرمربی استقلال تهران، در نشست خبری پس از بازی مقابل نساجی مازندران گفت: در مورد بازی صحبت نکنیم بهتر است و باید درباره چیزهای دیگری حرف بزنیم. مردم خسته شدند و صحبتم با آنهاست. بازی ما و رقیب ما را نگاه کنید و ببینید چه بلایی سر استقلال آوردند.

او ادامه داد: شخص آقای تاج در روز اول که مربی تیم ملی بودم بلایی سر من آورد که از تیم ملی کنار رفتم. امسال هم می دانستم و چندین و چند بار گفتم که نمی گذارند و نخواهند گذاشت که با قضاوت قهرمان شویم.

نکونام با انتقاد از عملکرد داور بازی عنوان کرد: بیژن حیدری برای ما قضاوت کرد. چیزی که هست را می گویم که یک بار در دیدار با مس رفسنجان با اشتباه کمک داور و او دو امتیاز از دست دادیم. برادر ایشان به سود تیم رقیب در بازی با ملوان دو امتیاز گرفت و هفته بعد از آن برادر او دیدار با تراکتور را قضاوت می کند و امروز پنالتی تیم من را نگرفت. حیدری اجازه نداد تیمم فوتبال بازی کند. خطای پشت سر هم می گرفت. من داوری را می فهمم چون فوتبال بازی کرده ام. ایشان در بازی با مس دو امتیاز از ما گرفت، امروز هم دو امتیاز دیگر مستقیم از ما گرفت.

سرمربی استقلال درباره اینکه می گوید نمی خواهند تیمش قهرمان شود، گفت: نمی خواهند و هر کاری می کنند که تیم من قهرمان نشود. کنار زمین به کمک داور گفتم که بازیکن من را می بینید که پیراهنش را گرفتند ولی می گوید نمی بینم. به او گفتم آیا وجدان داری؟ خدای بالای سر را می بینی؟ قضاوت بازی ما یک طرف و قضاوت بازی رقیبمان طرف دیگر. اینکه چطور گل زدند، چطور اخراج کردند و چطور پنالتی گرفتند. یک روز یک نفر حرف درستی زد؛ یک جام برای یک تیم است و یک جام برای تیم های دیگر. ما برای جام شرافت، پاکی و مردانگی زحمت می کشیم و در لیگی که ما می جنگیم برنده هستیم و آن یکی جام، مبارک آن تیم دیگر باشد!

ادامه دارد…

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نکونام: ببینید چه بلایی سر استقلال آوردند!/ قضاوت ما یک طرف، پرسپولیس هم یک طرف" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نکونام: ببینید چه بلایی سر استقلال آوردند!/ قضاوت ما یک طرف، پرسپولیس هم یک طرف"، کلیک کنید.