هانیه رستمیان: تلاش می‌کنیم در المپیک بهترین نتیجه رقم بخورد

هانیه رستمیان: تلاش می‌کنیم در المپیک بهترین نتیجه رقم بخورد

تیرانداز المپیک ایران گفت: امیدوارم در المپیک بتوانیم بهترین نتیجه را رقم بزنیم.

به گزارش آزیلاز، هانیه رستمیان در بازدید کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان از اردوی تیم ملی تیراندازی در فاصله کمتر از یکماه تا المپیک پاریس، اظهار کرد: ما چون کمبود تجهیزات و فشنگ داریم مقداری تمریناتمان آنطوری که باید نیست. اکنون مدتی است که فدراسیون و کمیته ملی المپیک حمایت کرده‌اند و یک اردوی برون مرزی شرکت کردیم و به ما کمک کرد تا بتوانیم فشنگ تهیه کنیم و در تمرینات استفاده کنیم.

مربی هانیه رستمیان محسن نصر اصفهانی نیز گفت: هانیه بجز یک مسابقه، در دیگر مسابقات به فینال ماده ۲۵ متر راه یافته است. تلاش می‌کند که در المپیک نتیجه خوبی بگیرد. او جزو ۱۰ نفر برتر دنیا است. باید تلاش کنیم تا به آمادگی مد نظر برسد. 

کیومرث هاشمی با بیان اینکه باید شب‌ها خواب مدال ببینید به رستمیان گفت: باید با این نگاه به المپیک بروید و با تمرکزی که در اصل موضوع دارید و گوش به فرمان مربی هستید می‌توانید. تصویرسازی ذهنی خیلی مهم است. رستمیان جزو افتخارات است که از دو سال قبل اولین سهمیه ایران در المپیک پاریس را گرفته است. امیدواریم موفق باشید و در خدمت شما هستم. 

همچنین رستمیان گفت: با حمایت فدراسیون و کمیته ملی المپیک توانستم سلاحم را تجهیز کنم و سلاح جدید ۲۵ متر بخرم. اتفاق خوبی است. همه تلاش‌مان را برای بهترین نتیجه می‌کنیم. سلاح امانی که دستم بود را تا المپیک دارم و بعد تحویل می‌دهم. 

پایان خبر آزیلاز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هانیه رستمیان: تلاش می‌کنیم در المپیک بهترین نتیجه رقم بخورد" هستید؟ با کلیک بر روی خانواده، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هانیه رستمیان: تلاش می‌کنیم در المپیک بهترین نتیجه رقم بخورد"، کلیک کنید.