همایش عفاف و حجاب و نقش زنان در انقلاب در اردبیل برگزار می شود – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان

همایش عفاف و حجاب و نقش زنان در انقلاب در اردبیل برگزار می شود - خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان

حسن اسکندرپور در گفت وگو با خبرنگار آزیلاز، اظهار کرد: آموزش و پرورش استان اردبیل همزمان با دهه فجر برنامه های متعددی را در اردبیل برگزار می کند که اغلب این برنامه ها در نواحی یک و 2 آموزش و پرورش و شهرستان ها با هماهنگی معاونت های این اداره کل برگزار خواهد شد.

وی به روزشمار چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: انقلاب اسلامی مردم سالاری دینی، انسجام ملی، انقلاب اسلامی جهاد و مقاومت، عزت بین المللی، انقلاب اسلامی پیامبر مهربانی، ایثار و شهادت، انقلاب اسلامی انتظار موعود، تمدن نوین اسلامی، انقلاب اسلامی ادیان و اقوام، همبستگی ملی، وحدت اسلامی و استقلال آزادی، جمهوری اسلامی عناوین روزهای دهه فجر در اردبیل هستند.

رییس اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان اردبیل تصریح کرد: برگزاری جشنواره آشپزی و ویژه برنامه احسان در شهرستان کوثر، جشن نونهالان گام دوم انقلاب در مدرسه فاطمیه پارس آباد و جهاد تبیین، فاطمه شناسی در کانون فرهنگی، تربیتی نور اردبیل از جمله برنامه های در نظر گرفته شده برای این ایام است.

اسکندرپور از برگزاری نشست های تبیینی در مدارس خبر داد و افزود: مسابقات ورزشی بومی، محلی در مدارس عشایر شهرستان پارس آباد و همایش عفاف و حجاب و نقش زنان در انقلاب در دبیرستان الزهرای لاهرود همزمان با چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار خواهد شد.

وی اجرای برنامه میهمانی لاله ها و اجرای مرحله منطقه ای پویش کتابخوانی «او در باران آمد» در بستر شبکه شاد را یادآور شد و خاطرنشان کرد: همچنین به مناسبت این ایام با همکاری معاونت تربیت بدنی، همایش بزرگ دوچرخه سواری 2 هزار نفری آموزش و پرورش دور دریاچه شورابیل برگزار خواهد شد.

اسکندرپور از اجرای فراخوان عکس انقلاب و کوهپیمایی کادر اداری نیز در این ایام خبر داد و اضافه کرد: همایش دانش آموزان تمدن ساز مدرسه زینب در پارس آباد و نقاشی همگانی در جعفرآباد برگزار خواهد شد.

رییس اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان اردبیل با اشاره به برگزاری پویش «من یک دانش آموزم» در شبکه شاد بیان کرد: همچنین برای این ایام علاوه بر حضور فرهنگیان، همکاران و دانش آموزان در نماز عبادی، سیاسی جمعه، اجرای سرود دانش آموزی هم سرایان فجر در نظر گرفته شده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "همایش عفاف و حجاب و نقش زنان در انقلاب در اردبیل برگزار می شود – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی خانواده، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "همایش عفاف و حجاب و نقش زنان در انقلاب در اردبیل برگزار می شود – خبرگزاری آزیلاز | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.